Elīna Maligina publisko sirsnīgus atvadu vārdus mūžībā aizgājušajam vīram

TVNET
Elīna Maligina publisko sirsnīgus atvadu vārdus mūžībā aizgājušajam vīram
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Mūžībā aizgājušā uzņēmēja Valērija Maligina sieva Elīna Maligina (iepriekš Dzelme) sociālajā vietnē «Facebook» publiskojusi sirsnīgu vēstījumu un atvadu vārdus savam vīram.

Elīna raksta: «(..) Man bija iespēja būt ar šo, nekautrēšos teikt, ģeniālo, inteliģento un izcilo cilvēku roku rokā gandrīz trīs gadus, neskatoties uz presē un tautā izskanējušiem mūsu dzīves trakumiem, kā nu kurš attālinātais to dēvēja, mēs spējām rast kompromisus un saglabāt savu mīlestību. Mēs bijām brīvi un aktīvi, ar plusiem un mīnusiem, bet mūsu dzīves nepārstāja krustoties mīlestībā un piedošanā līdz pat stundai, kas paliks kā skumju pielietākā, apzinoties, ka dzīve ir tik neaprēķināma un skarba. Es pieminu savu aizgājušo vīru ar labu, ar cieņu un godu. Tāpat man nav bijusi iespēja izteikt līdzjūtību viņa mātei un meitām, tad to nožēlojami, bet daru savā sociālajā FB [«Facebook» - red.piez.] profilā. Lai viņš dus mierā.»

Jau vēstīts, ka Maligins mūžībā aizgāja 9. decembrī 52 gadu vecumā.

Maligins kļuva par «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997. gadā. «Viņa vadībā AS «Olainfarm» attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm,» norādīja uzņēmuma pārstāvji.

Laikraksta «Dienas Bizness» šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7. vietā ar 70 miljonu eiro turību.

Elīna un Valērijs apprecējās pērnā gada oktobrī.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu