Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Bjorka teātrim cer piesaistīt lielāku latviešu auditoriju

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Rīgas Krievu teātra jaunā vadītāja Dana Bjorka teātrim cer piesaistīt lielāku latviešu auditoriju. Bjorka Latvijas Radio stāstīja, ka zāļu piepildīšanai viņa iecerējusi aktīvāk strādāt mārketinga jomā, rīkot tikšanās ar skatītājiem, īstenot projektus bērnu auditorijai un izglītības programmas.

Jaunā teātra vadītāja kopumā vērtēja, ka teātrim līdz šim bijusi nepietiekama pozitīva komunikācija ar auditoriju, cita starpā arī ar kritiķiem.

Krievu teātra vadītāja atzina, ka drīzumā viņai jāatrod arī jauns teātra mākslinieciskais vadītājs. Kandidāti viņai jau esot, tāpēc Bjorka cer, ka drīzumā varēs atklāt jaunā mākslinieciskā vadītāja vārdu.

Bjorka pastāstīja, ka pirmo reizi aizejošais Krievu teātra vadītājs Eduards Cehovals jautājumu, vai viņa varētu pārņemt teātra vadību, uzdevis pirms septiņiem gadiem, un kopš tā laika Bjorka morāli nobriedusi šim postenim. «Esmu jauns cilvēks ar degošām acīm, ar zināšanām un vēlmi strādāt,» sevi raksturoja Bjorka.

Arī pēc kļūšanas par teātra direktori Bjorka vēl turpinās spēlēt «vecajās» izrādēs, bet no jauniem iestudējumiem viņa atsakās. «Ja es jutīšu, ka varu savienot, ka man pietiek enerģijas un spēka, tad es to darīšu, bet pašlaik primārais darbs ir teātra vadīšana,» uzsvēra Bjorka.

Kā ziņots, konkursā par piemērotāko Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra valdes locekļa amatam piecu pretendentu konkurencē atzīta Krievu teātra aktrise Dana Bjorka. Jaunā teātra valdes locekle tiks aicināta stāties amatā 2018. gada sākumā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu