Elīna Maligina par vīra nāvi: Es ne pie kā neesmu vainīga

TVNET/LETA
Elīna Maligina par vīra nāvi: Es ne pie kā neesmu vainīga
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA/Ieva Čīka

Uzņēmēja Valērija Maligina atraitne Elīna intervijā žurnālam «Privātā Dzīve» atklāja, ka viņa ne pie kā nav vainīga un zina, kas patiesībā notika. Lai gan precīzs nāves cēlonis vēl nav zināms, eksperti jau atzinuši, ka vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas. Pagaidām tiek uzskatīts, ka Maligina nāvē vainojama sirds nepietiekamība.

«Es varu pateikt tikai to, ka dzīves pēdējās dienās Valērijs bija laimīgs. Lai kā tas izskatījās no malas, lai ko arī rakstītu prese, es to skaidri zinu. Jā, mēs pašķīrāmies, tā dzīvē gadās, tomēr notika brīnums - tikām pāri visiem kašķiem un mums atkal viss bija labi. Pēc ilgiem laikiem bija iestājies miers, bijām gatavi sākt jaunu, skaistu, pilnvērtīgu kopdzīvi. Skatījāmies tikai uz priekšu. [..] Ja nav mīlestības, cilvēki nedzīvo kopā, neprecas, nestrīdas un netic, ka atkal viss būs labi. Nav vērts to tagad pretīgi ķengāt...» izdevumam teica Elīna.

Jau vēstīts, ka Maligins mūžībā aizgāja 9. decembrī 52 gadu vecumā.

Maligins kļuva par «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997. gadā. «Viņa vadībā AS «Olainfarm» attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm,» norādīja uzņēmuma pārstāvji.

Maligins ir bijis arī «Endokrininiai Preparatai» valdes priekšsēdētājs, AS «Rīgas farmaceitiskā fabrika» padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas «Aroma Baltfarm» un SIA «Alfa-Denta» direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta «Dienas Bizness» šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7. vietā ar 70 miljonu eiro turību.

«Olainfarm» ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. «Olainfarm» akcijas kotē «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā.

«Olainfarm» koncerna kopējais apgrozījums pērn sasniedza 110,693 miljonus eiro, bet koncerna peļņa 2016. gadā bija 11,586 miljoni. eiro.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu