Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tuvinieki un kolēģi atvadās no Valda Liepiņa

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Šodien, spītējot lietum, Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā tuvinieki, draugi un kolēģi atvadījās no negaidīti mirušā aktiera un režisora Valda Liepiņa. Liepiņa negaidītā aiziešana mūžībā ir pārsteigusi daudzus.

Liepiņš miris 4. decembrī 51 gada vecumā. «Kas Jauns» ziņo, ka Liepiņš no dzīves šķīries labprātīgi.

Aplūko foto no skumjās ceremonijas.

Jau ziņots, ka Liepiņš dzimis 1966. gada 16. augustā Siguldā, mācījies Siguldas 1. vidusskolā un Siguldas bērnu mūzikas skolā vijoles klasē. Savukārt 1984. gadā iestājies Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātes Teātra nodaļā, bet drīz pēc tam ticis iesaukts obligātajā karadienestā. Liepiņš strādāja Dailes teātrī no 1990./91. līdz 2014. gadam, režisējis tādus uzvedumus kā Raimonda Paula un Māras Zālītes muzikālo izrādi «Meža gulbji», Māras Zālītes un Ulda Marhileviča dziesmuspēli «Tobāgo!», Raimonda Paula un Guntara Rača muzikālo izrādi «Leģenda par Zaļo Jumpravu», kā arī pazīstamu personību jubilejas sarīkojumus.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu