Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pētera Vaska fonda labdarības koncerts «Gaismas nākšana»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

26. decembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Saulcerītes zālē notiks Pētera Vaska fonds ikgadējais labdarības koncerts «Gaismas nākšana». Koncerta sākums - plkst.16. «Tas ir brīnišķīgs veids, kā svinēt Otros Ziemassvētkus, baudot kamermūzikas šedevrus izcilu Latvijas mūziķu izpildījumā vietā, kur paveras skats uz visu Rīgu - LNB Saulcerītes zālē,» aicina koncerta rīkotāji.

Koncerta apmeklētājus priecēs Latvijas Nacionālās Operas soliste Inga Šļubovska-Kancēviča, iemīļotā flautiste un LNSO flautu grupas koncertmeistare Dita Krenberga, Liepājas Simfoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistars Ēriks Kiršfelds, bet pie klavierēm būs talantīgā pianiste Agnese Egliņa.

Tāpat kā katru gadu, koncertā skanēs latviešu kamermūzika, un šogad tas būs īpašs ar to, ka programmā iekļauti skaņdarbi, kurus pasūtinājis Pētera Vaska fonds un kuras tapušas fonda koncertciklu ietvaros: Artura Maskata, Pētera Vaska, Viļņa Šmīdberga, Pētera Plakida, Rutas Paideres, Lauras Gustovskas un Ingmāra Zemzara kompozīcijas. Jāpiebilst, ka latviešu kamermūzikas vokālajiem šedevriem izmantota latviešu izcilo dzejnieku Imanta Ziedoņa, Knuta Skujenieka, Aspazijas, Friča Bārdas, Ojāra Vācieša un Valdas Moras teksti.

«Šogad ir unikāla iespēja uz koncertu doties ikvienam, kurš pieteiksies un sau apmeklējumu apstiprinās līdz 23. decembrim, rakstot uz e-pastu gekaagnese@gmail.com. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, koncertu varēs noklausīties ierobežots skaits cilvēku,» uzsver Vaska fonda koordinatore Regīna Deičmane.

Ieeja koncertā - par ziedojumiem. Koncertā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti jaundarbu pasūtinājumiem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu