Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Radio «Naba» 15 gadus svin ar koncertu «Eduardam Veidenbaumam - 150»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Čīka/LETA

2. decembrī, sestdien, Latvijas Universitāte (LU) nebijušo gadījumu koncertzālē Aspazijas bulvārī 5, Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio «Naba» aicina uz svinību lielkoncertu - «Radio «Naba» 15. gadadiena, Eduardam Veidenbaumam - 150».

Vienotu priekšnesumu veidos Rāva, «Martas asinis», Čipsis un Dullais, MMMM, Tehnikums, Hipstokrātija, Juris Kulakovs un Ieva Akuratere, kā arī filozofu apvienība «aaafterwork». Vakara gaitā būs vērojama nepieradināta video un Dj programma, visi apmeklētāji dāvanā saņems ekskluzīvo Radio NABA kalendāru 2018. gadam.

Līdzās ierastajam mūziķu repertuāram koncertā būs dzirdamas kompozīcijas ar Eduarda Veidenbauma vārdiem gan mūsdienīgos elektroniskos ritmos no ilgi gaidītās ritmiskās orģinālmūzikas izlases "Veidenbaums. Vaidi un gaidi", gan arī klasiskajā Jura Kulakova un Ievas Akurāteres programmā - "Septiņarpus dziesmas" ar Eduarda Veidenbauma vārdiem". Vakara programmu papildinās filozofu apvienība "aaafterwork", kas piedāvās refleksiju "Radio-aktīvais Veidenbaums". Apvienību veido trīs filozofi - Andrejs Balodis, Andris Hiršs un Ainārs Kamoliņš, kuri šī gada ietvaros realizē performatīvu un akadēmisku projektu Mehāniskais Veidenbaums.

Koncerta norises vieta: Latvijas Universitāte (LU) nebijušo gadījumu koncertzālē Aspazijas bulvārī 5. Tā ir vieta, kur 1925. gada 1. novembrī ar operas «Madame Butterfly» translāciju oficiāli tika atklāts toreizējais Latvijas Pasta un telegrāfa departamenta Rīgas radiofons, savukārt šodien tā ir Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte, Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāte, kā arī Latvijas Radio 6 - LU Radio «Naba» mājvieta.

Pasākuma sākums plkst. 20, durvis no plkst. 19.30. Ieeja maksa 8.00 EUR (līdz 5. novembrim jeb pirmajām 100 biļetēm), tuvojoties pasākuma norises datumam biļešu cenas augs. Biļetes pieejamas ticketshop.lv. Sekot notikuma aktivitātēm iespējams Facebook.com

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu