Slavenības pulcējas šova «Eglīte ar Zeltiņu» filmēšanā

TVNET
Slavenības pulcējas šova «Eglīte ar Zeltiņu» filmēšanā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Gatavojoties gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, Latvijā pazīstamais šovmenis Renārs Zeltiņš pulcējis virkni pašmāju slavenību uz īpaša svētku raidījuma «Eglīte ar Zeltiņu» filmēšanu.

Zeltiņa viesu vidū bija gan mūziķis Ralfs Eilands un dziedātājas Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa un Dināra Rudāne, gan radio ētera personība Andris Freidenfelds, improvizācijas meistari Nauris Brikmanis un Sanda Dejus, kā arī aktieris Andris Bulis, hip hop mūzikas izpildītājs Edavārdi un jokrepa apvienības «Olas» dalībnieks Žanis Pavlovskis.

Kā raidījuma filmēšanā klātesošajiem atklāja pats Renārs Zeltiņš, svētku laiks nav iedomājams bez draugu un ģimenes pulcēšanās pie Ziemassvētku eglītes. Tomēr laika gaitā tradīcijas, piemēram, pantiņu skaitīšana pie eglītes, ir tik noplicinātas, ka visbiežāk šis laiks tiek aizvadīts nevis smieklos un jautrībā, bet gan skaitot neizteiksmīgas divrindes vai mēģinot dažnedažādi izvairīties no tā.

Lai atgādinātu ikvienam svētku «eglītes» patieso būtību, atraktīvais šovmenis saaicinājis kopā savus talantīgākos draugus, ar kuru palīdzību cer ierastajām svētku tradīcijām piešķirt otro elpu un mūsdienīgu veidolu. Plānots, ka raidījums pie skatītājiem nonāks 17. decembrī un tas būs pieejams LMT mājas viedtelevīzijā un lietotnē LMT Straume.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu