Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pašmāju metālisti «Frailty» dodas albuma turnejā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Gints Albužis

Pašmāju metāla grupa «Frailty» dodas koncertbraucienā pa Baltijas valstīm un Somiju. "Šajā rudenī beidzot izraujamies mazā koncertbraucienā. Mūsdienās, viss mainās tik ļoti strauji, neprognozējami, paši paliekam tādi paši, kā klausītāji - vecāki, kūtrāki, izvēlīgāki, darbi, ģimenes, virtuālā vide. Šodien reti kura neatkarīgā grupa dodas garākos braucienos, riskējot spēlēt koncertus darbadienās, bailēs par apmeklējumu – mēs paliekam uzticīgi mūzikai un tiem, kam tā ir svarīga, kaut vai uz vienu vakaru, bet dzīvajā,» bilst grupas vokālists Mārtiņš Lazdāns.

Grupa radusies 2003. gadā, Rīgā, ar sākotnējo ideju spēlēt doom/death metal žanrā, kas uz to brīdi pašmāju skatuvē bija pavisam tukša niša. Laika gaitā, piedzīvojot dažādas sastāva maiņas, grupa izdevusi trīs pilnos albumus – «Lost Lifeless Lights» (2008), «Melpomene» (2012), «Ways Of The Dead», kā arī vairākus EP un aktīvi koncertējusi Baltijas valstīs, Somijā, Norvēģijā, Krievijā u.c.

Vairākus gadus grupa bija pazudusi no aktīvās koncertdzīves, gatavojot šajā gadā izdoto albumu «Ways Of The Dead», kuru māsterējis Gregs Čandlers (Priory Recordings, Lielbritānijā).

Kopā ar žanra kolēģiem no Baltkrievijas – grupām «Woe Unto Me» un «Nebulae Comes Sweet», «Frailty» dosies nelielā koncertsērijā, diemžēl, izlaižot ieplānotos koncertus Polijā, Maskavā un Sanktpēterburgā.

Svētdien, 22. oktobrī – Viļņa, Lietuva, «Narauti», pirmdien, 23. oktobrī – Kauņa, Lietuva, «Lemmy», trešdien, 25. oktobrī – Jelgava, «Melno cepurīšu balerija», ceturtdien, 26. oktobrī – Rīga, «Melnā piektdiena» , piektdien, 27. oktobrī – Tallina, Igaunija «Maddis Dck». Sestdien, 28. oktobrī – Turku, Somija, «Two», svētdien, 29. oktobrī – Vantaa, Somija, «RockBear», pirmdien, 30. oktobrī – Helsinki, Somija , «On The Rocks» .

«Jauns albums, mūzikas apskatnieki, fani un kritiķi atzīst par labu esam. Par ko ir liels gandarījums. Protams, ir škrobe, ka esam ieslīguši pamatdarbos, nevarm izrauties garākos braucienos. Nāciet uz koncertiem, kad būs nākamais – šobrīd patiešām grūti pateikt. Un tas, ka mazāk koncertu gan nenozīmē, ka apstājas radošais process. Kaut kas jau atkal top...» pasmejas grupas ģitārists Edmunds, neatklājot detaļas par topošo materiālu, vien atklājot, ka pārsteigums būs.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu