Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Eirovīzijas koris un Raimonds Pauls koncertā

TVNET
Eirovīzijas koris un Raimonds Pauls koncertā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

21. oktobrī plkst. 19 Latvijas Universitātes Lielajā aulā Maestro Raimonds Pauls un meiteņu koris «Spīgo» aicina uz koncertu «Ja man saule roku dotu», informē koncerta rīkotāji.

Koncerta pirmajā daļā baudījums mūzikas gardēžiem – Maestro filigrānā kormūzika ar autoru pie klavierēm – cikls par Latvijas upēm un Saules dziesmas. Salaca, Gauja Venta, Irbe un vēl citas, tādu mūsu Latvijas gleznu iekrāsos Ineses Zanderes poētiskie teksti, kuri spēj parādīt katras upes citādību.

Otrajā daļā šim koncertam speciāli atlasītas skaistākās dziesmas no izrādes «Kabīrijas naktis» ar Jāņa Petera dzeju, kuras atkal izpildīs pirmā šīs mūzikas izpildītāja latviešu valodā – Ance Krauze. Šajā versijā skanējumu bagātinās pievienotās meiteņu kora balsis.

Koncertā vēl būs dzirdamas dziesmas no mūzikla «Māsa Kerija» un popūrijs no izrādes «Draudzes bazārs», kad korim pievienosies pūtēju orķestris «Rota». Pavadošā grupa no Latvijas radio bigbenda. Koncertu vadīs TV personība Arnis Krauze.

Šogad «Spīgo» pārstāvēja Latviju pirmajā starptautiskajā konkursā «Eirovīzijas gada koris 2017», kā arī ir izcīnījis 1. vietu sieviešu koru grupā Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos gan 2008., gan 2013. gadā.

Koncerts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Jelgavas pilsētas domes atbalstu.

Biļetes nopērkamas «Biļešu paradīze» kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv, pensionāriem, uzrādot apliecību, 50% atlaide.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu