Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Grupa «Sudden Lights» izdod debijas albumu «Priekšpilsētas»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Grupa «Sudden Lights» izdod debijas albumu «Priekšpilsētas», kura prezentācijas koncerts notiks šodien, 22. septembrī, plkst. 19:00 Spīķeru koncertzālē. Koncertā gaidāmi muzikāli pārsteigumi un citas atrakcijas. Ieeja koncertā bez maksas. Albums ir pieejams elektroniski un drīzumā nopērkams lielākajos mūzikas veikalos Latvijā.

«Albums «Priekšpilsētas» ir tapis ilgā laika posmā - trīs gadu garumā, kas izkristalizējies desmit atšķirīgās dziesmās, kas šajā laikā uzsūkušas visas mūsu muzikālās ietekmes un iedvesmas. Tur esam mēs pirms trim gadiem - vēl pavisam jauni zēni ar vēlmi spēlēt grupā un mēs šajā pavasarī - jau nedaudz nobrieduši ar savu skatījumu un gaumi mūzikā. Albumam nav vienotas tematikas, dziesmu teksti drīzāk ir mēģinājums notvert kāda mirkļa vai situācijas emocijas, ar kurām dalīsimies šā vakara koncertā Spīķeru koncertzālē plkst. 19:00,» stāsta un aicina uz koncertu Andrejs Reinis Zitmanis.

«Albuma pirmais impulss bija singls «Tik savādi», kas deva iedvesmu darboties tālāk un rīkot pie Andreja laukos radošās nometnes, kuru laikā arī radās vairums no albumā iekļautajām dziesmām,» saka Mārtiņš Matīss Zemītis

«Ar brāli Andreju jau no pašas bērnības esam dziedājuši un sapņojuši, ka kādu dienu varētu spēlēt grupā. Šis sapnis ir piepildījies, un šodien ir mūsu debijas albuma prezentācija kopā ar koncertu, kas noteikti nebūs grupas pēdējais albums. Albums «Priekšpilsētas» kaut kādā ziņā ir meklējums pēc «Sudden Lights» skaņas un tā, ko mēs vispār saprotam ar šo grupu. Kā gandrīz visām grupām, arī mūsu pirmais albums ir ļoti eklektisks un daudzpusīgs, jo ir vajadzīgs kaut kāds pamats tālākiem radošiem lidojumiem. «Priekšpilsētās» esam «gājuši» uz visām pusēm no visiem labi pazīstamā poproka žanra, katrā dziesmā izmēģinot kaut ko jaunu. Protams, albumā netrūkst arī lirisku dziesmu,» atklāj Kārlis Matīss Zitmanis.

Grupas aicinājums uz koncertu 22. septembrī Spīķeru koncertzālē plkst. 19:00

Grupa spēlē alternatīvo poproku, un tās sastāvā spēlē Andrejs Reinis Zitmanis (balss, akustiskā ģitāra, klavieres), Mārtiņš Matīss Zemītis (bungas), Kārlis Matīss Zitmanis (ģitāra, mutes harmonikas) un Kārlis Vārtiņš (ģitāra, basģitāra).

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu