Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Dirty Deal Audio» Liepājas okupācija

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Nepieradinātās elektroniskās mūzikas atbalsta kustība «Dirty Deal Audio» 23. septembrī organizē Liepājas «okupāciju» — vietējās mūzikas un mākslinieku nakti Liepājā, jaunajā kultūras namā «Wise», Alejas ielā 9, kas tiek rīkota par godu «Dirty Deal Audio» (DDA) jaunās studijas un biroja dibināšanai Liepājā.

Pasākumā ar koncertiem uzstāsies DDA un draugi - ansis, Oriole, Niklāvz, Mr Myster, TV Maskava, MNTHA, komponists Andrejs Gradinārovs, Labais Dāma, Multilux un Bastard Gyzus. Video - VJ INA VARE un LINDA KONONE. Mode - Golf Clayderman.

www.facebook.com

Jaunā DDA filiāle tiek iekārtota Liepājā, Peldu ielā 10, un tajā būs iespējams strādāt ar plaša spektra skaņu ierakstiem un apstrādi ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām. Līdz šim pirmās un vienīgās DDA studijas un darba telpas jeb «HQ» atradās Rīgā, Gaujas ielā 5, Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) radošā kvartāla «Kombināts Māksla» jumta stāvā.

Tāpat pasākumā tiks atzīmēta arī jaunā «Dirty Deal Audio» mate tējas dzēriena «dzimšana», kuru pasākuma norises vietā būs iespējams degustēt. Bezalkoholiskais un dabiski enerģētiskais dzēriens tapis Kokmuižas alus darītavā, un tā garša radīta speciāli DDA. Dzēriens tuvākajā laikā pieejams dažādās tirdzniecības un atpūtas vietās Latvijā.

Par skaņu pasākumā parūpēsies Cita Abra jeb www.pb.lv. Vakaru vadīs ansis un Labais Dāma.

www.dda.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu