«The Handmaid's Tale» un «Big Little Lies» katrs iegūst pa piecām «Emmy» balvām

The Handmaid's Tale FOTO: AP/Scanpix

Losandželosā notiekošajā «Emmy» televīzijas balvu pasniegšanas ceremonijā visvairāk balvu - pa piecām - ieguvuši seriāli «The Handmaid's Tale» un «Big Little Lies».

«The Handmaid's Tale» vadošā aktrise Elizabete Mosa ieguva balvu kā labākā dramatiskā aktrise, un tas arī ieguva balvu kā labākais dramatiskais seriāls. «Big Little Lies» aktieru kolektīvs Nikola Kidmena, Lora Derna un Aleksandrs Skarsgārds visi ieguva «Emmy», kā arī tā režisors Žans Marks Valī. Tas arī ieguva labākā miniseriāla balvu.

Stērlings K. Brauns no seriāla «This is Us» ieguva balvu kā labākais dramatiskais aktieris.

The Handmaid's Tale FOTO: AP/Scanpix

Komēdijseriāla «Veep» vadošā atrise Džūlija Luisa-Dreifusa astoto reizi ieguvusi balvu kā labākā komēdijseriāla aktrise, to iegūstot sesto reizi pēc kārtas.

17 kategorijās nominētais seriāls ieguva balvu arī kā labākais komēdijseriāls.

Labākā komēdijseriāla aktiera balvu ieguva Donalds Glovers par lomu seriālā «Atlanta».

Šovs «Saturday Night Live» ieguva trīs «Emmy» balvas, ieskaitot komēdijseriāla labākās otrā plāna aktrises un labākā otrā plāna aktiera balvas, kuras saņēma Keita Makinona un Aleks Boldvins, kuri šova skečos spēlē Hilariju Klintoni un Donaldu Trampu.

Seriāls «Westworld», kuram kopā ar «Saturday Night Live» bija visvairāk nomināciju - 22, nevienu balvu neieguva. Šogad nepiedalījās «Game of Thrones», kurš pērn saņēma rekordlielu skaitu balvu - 12, jo tā septītā sezona sākās pārāk vēlu.

Uz augšu
Back