Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Dzeguzītei» jauns videoklips «Daudz laimes, Latvija!»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Tuvojoties Guntara Rača autorvakaram Dzintaru koncertzālē, bērnu vokālais ansamblis «Dzeguzīte» laiž klajā videoklipu dziesmai «Daudz laimes, Latvija!», kurai mūzikas un vārdu autors ir Guntars Račs.

Šogad nāca klajā Guntara Rača pirmais dziesmu albums bērniem «Kur dzīvo laime», kurā ir arī dziesma «Daudz laimes, Latvija!». Šī patriotiskā dziesma ansambļa «Dzeguzīte» izpildījumā skanēs Guntara Rača autorkoncerta pirmās daļas noslēgumā Dzintaru koncertzālē jau šīs nedēļas nogalē, 27.augustā, kur atskaņojumam ar unikālu horeogrāfiju pievienosies arī slavenais tautas deju ansamblis «Dzintariņš» Olgas Freibergas vadībā.

Guntars Račs stāsta: «Kad šī dziesma bija tapusi un sadarbībā ar aranžētāju Gintu Stankeviču ierakstīta studijā, radās arī ideja, ka tai nepieciešams videoklips, kurš parāda, cik skaista ir mūsu zeme. To izveidoja Arta Janemane, kopā ar savu «Skybird Productions» komandu apbraukājot visu Latviju un iegriežoties lielajās pilsētās – Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Rēzeknē, Jelgavā un filmējot arī pa ceļam. Te nu tas ir – video ar un par mūsu skaisto zemi.»

Videoklipa radošā komanda: režisore Arta Janemane; operatori:Kaspars Teilāns, Mārtiņš Naglis un Arta Janemane; montāža - Zigmunds Ziemelis.

Latviešu populārās mūzikas koncerti Dzintaru koncertzālē izskanēs jau šajā nedēļas nogalē. 25. augusts veltīts dziesmām ar Jāņa Petera vārdiem, 26. augusts – dziesmām ar Māras Zālītes dzeju, un noslēguma vakars 27. augustā – Guntara Rača daiļradei.

Biļetes uz koncertiem vēl pieejamas šeit.

www.bilesuparadize.lv

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu