Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Piena svētkos» Imanta Kalniņa dziesmas «Shipsea» izpildījumā

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Šogad «Piena svētkos» 20. augustā atskanēs Imanta Kalniņa dziesmas «Shipsea» izpildījumā. Šā gada pasākuma tematika ir «Far from Space» jeb «Tālu no kosmosa». 20. augusta vakarā īpašu pirmatskaņojumu piedzīvos dziesmu kopa «ImKa. Shipsea. Nepāriet», kas ir Kalniņa mūzikā balstīta programma. Tās radīšanai Jānis Šipkēvics izveidojis 12 mākslinieku ansambli «Nepāriet».

Koncerta programmas pamats balstīts 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Kalniņa kopdarbā «Par lietām, kuras tā ar nekad nepāriet». Tas iecerēts kā atskats uz šā albuma virsotnēm, izceļot neparastās saturiskās vēsmas, kuras 21. gadsimtā ieguvušas jaunu nozīmi, sacīja pasākuma rīkotāji.

Shipsea - Viņi dejoja vienu vasaru from Shipsea on Vimeo.

Muzikālo «Piena svētku» programmu veidos arī grupas «100 baltas dvēseles», «Ezeri», hiphopa mākslinieks Ansis un Jānis Ozoliņš ar programmu «Filips Glāss. Etīdes klavierēm».

Līdzās mūzikai festivālā būs skatāmas arī vairākas teātra izrādes - Jāņa Znotiņa «Kaka un pavasaris», Edgara Kaufelda «Bruņinieks, kuram sāpēja zobi» un Mārča Lāča «Zvērīga mīla». Skatītājiem būs iespēja vērot arī laikmetīgā cirka trupas «Cink Cink Cirk» un «Galapiat Cirque/BOI».

Svētku pasākumi norisināsies kluba «Piens» un K.K. fon Stricka villas apkārtnē.

Ieeja «Piena svētkos» bez maksas.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu