Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīga astoto reizi pulcēs lielās lelles un talismanus

TVNET
Rīga astoto reizi pulcēs lielās lelles un talismanus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau astoto gadu Rīgas pilsētas svētku laikā, svētdien, 20.augustā, notiks notiks Lielo leļļu un talismanu svētki, kuru centrālais notikums būs leļļu un talismanu gājiens no Esplanādes uz 11.Novembra krastmalu. Pasākuma laikā noskaidros arī Latvijas gada talismanu - lielo lelli, ko šajā gadā izvēlēsies īpaša žūrija.

Lielo leļļu un talismanu svētki sāksies svētdien, 20.augustā, 12.00 Esplanādē, kur notiks iepazīšanās ar visiem svētku un gājiena dalībniekiem. Tradicionālais dalībnieku gājiens sāksies plkst.13.15, kad talismani, lielās lelles un apmeklētāji cauri Vecrīgai dosies uz 11. Novembra krastmalu.

Lielo leļļu un talismanu svētki ir Latvijā vienīgais pasākums, kurā vienuviet iespējams sastapt visas labākās Latvijas lielās lelles un jautrākos talismanus. Dalībnieku daudzveidība aizvadīto gadu laikā pasākumā ir bijusi ļoti plaša, un daudziem apmeklētājiem tikšanās ar šiem tēliem Lielo leļļu un talismanu svētkos ir viens no gaidītākajiem vasaras notikumiem.

Pagājušajā gadā skatītāji par labāko lelli atzina «Tallink Latvija» talismanu - Lotti no Izgudrotāju ciema. Viņa vislabāk patika arī 2015.gada apmeklētājiem. 2014.gada skatītāju simpātija bija pelēcis Džudiņš, kas pārstāv džudo skolu, 2013.gadā pirmo vietu un titulu «Latvijas Gada Talismans 2013» ieguva Runcis Rūdis un Bebrs Bruno no Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes, 2012.gadā uzvaras laurus plūca atpūtas centra «Lido» talismani Kaķis Melnis un Kaķis Pelēcis, bet 2011.gadā to izcīnīja BJS Rīgas skolēnu pils teātra «Zīļuks» māsiņas Milzītes, 2010.gadā skatītāju balsojumā 1.vietu ieguva uzņēmuma «Rīgas piena kombināts» talismans Lāsēns.

Pieteikties pasākumam «Lielo leļļu un talismanu svētki 2017» iespējams, aizpildot dalībnieka anketu interneta vietnē www.talismani.lv.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu