Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Estrādes zvaigznes iemēģina skatuvi pirms festivāla «Laima Vaikule Rendez Vous Jūrmala» otrās dienas

Sejas.lv
Estrādes zvaigznes iemēģina skatuvi pirms festivāla «Laima Vaikule Rendez Vous Jūrmala» otrās dienas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars

Jūrmalā no 20. līdz 23. jūlijam norisinās starptautiskais mūzikas festivāls «Laima Vaikule Rendez Vous Jūrmala». Arī otrajā dienā no paša rīta Dzintaru koncertzālē varēja redzēt lielākās Krievijas estrādes zvaigznes, kā arī pāris vietējā mēroga slavenības, kuras ieradās, lai izmēģinātu dziesmas, kuras būs iespējams dzirdēt vakarā.

Otrajā konkursa vakarā uz skatuves kāps tādi mākslinieki kā Kriss Normens, Hibla Gerzmava, Leonīds Agutins, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska, Potaps un Nastja, Gradusi, DiAna, Ots Leplands, Sunstroke Project, Intars Busulis, Jānis Stībelis, Samanta Tīna, Laima Vaikule kopā ar «Freedom Ballet».

Jau no 10 rītā spožākās estrādes zvaigznes devās iemēģināt Dzintaru koncertzāles skatuvi, citiem šāda pieredze bija pirmo reizi, citiem koncertzāle jau kļuvusi par iemīļotu vietu.

Visilgāk mēģinājumos pavadīja dziedātājs Leonīds Agutins, kurš ne tikai sagatavoja savas uzstāšanās, bet palīdzēja arī noregulēt skaņu jaunajai dziedātājai Čagai.

Jau mēģinājuma laikā lielākos aplausus saņēma dziedātājas Laimas Vaikules un Hiblas Gerzmavas kopīgā uzstāšanās.

Kā jau ierasts, duets Potaps un Nastja neaizmirsa par saviem faniem un nofotografējās kopā ar ikvienu, kurš vēlējās iegūt kopbildi vai «selfiju» ar slaveno duetu.

Jau pēc pāris stundām sāksies festivāla «Laima Vaikule Rendez Vous Jūrmala» otrā diena.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu