Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Festivālā «Positivus» policija fiksējusi astoņus narkotiku lietošanas un glabāšanas gadījumus

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Paula Čurkste / LETA

Aizvadītajā diennaktī festivālā «Positivus» Valsts policija fiksēja 23 notikumus, tostarp astoņi no tiem saistīti ar narkotiku lietošanu un glabāšanu, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Simona Grāvīte.

Viņa pastāstīja, ka narkotiku meklēšanai tika piesaistīti četri kinologi, kuri veica apgaitu. Tās rezultātā fiksēta narkotiku lietošana un glabāšana. VP četros no gadījumiem, kad konstatēta narkotiku glabāšana, sākusi administratīvo lietu, savukārt četri gadījumi par narkotiku lietošanu nosūtīti ekspertīzei.

Vakar 13 personas VP ievietoja atskurbšanai, kā arī bijuši gadījumi, kad traucēta sabiedriskā kārtība, tostarp fiksēta atrašanās pārāk lielā alkohola reibumā un sīkais huligānisms.

Grāvīte norādīja, ka policijai «Positvus» vakardiena aizvadīta salīdzinoši mierīgi.

Jau ziņots, ka VP šodien pastiprināti uzraudzīs drošību festivālā «Positivus» un satiksmi uz Tallinas šosejas.

VP Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs šonedēļ atgādināja, ka pasākuma organizatoriem ir tiesības un pienākums noteikt pasākuma iekšējās kārtības noteikumus, kā arī rūpēties par to ievērošanu. Tādēļ viņš aicināja festivāla apmeklētājus ievērot apsardzes darbinieku prasības un sadarboties ar festivāla rīkotājiem un policijas darbiniekiem, lai nebojātu savu un apkārtējo festivāla apmeklēšanas pieredzi.

Kārtības policijas pārstāvis arī norādīja, ka policija festivāla laikā rūpīgi sekos tam, vai netiek lietotas vai realizētas narkotiskas vielas. Šim procesam palīdzēs piesaistītie policijas kinologi. Ir plānots, ka narkotiku meklēšanai tiks piesaistīti četri kinologi, kuri gan atradīsies festivāla teritorijā, gan pārstaigās telšu pilsētiņu.

Tāpat VP sadarbībā ar Ceļu policiju uzraudzīs ceļu Rīga - Salacgrīva, lai nodrošinātu drošu un, pēc iespējas, strauju satiksmes plūsmu.

Tāpat kā citus gadus, arī šogad VP sadarbojas ar Igaunijas Valsts policiju, lai nodrošinātu kārtību festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā, ņemot vērā to, ka katru gadu «Positivus» apmeklē liels skaits viesu no Igaunijas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu