Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Doma laukumā tradicionālais Zāļu tirgus

LETA
Doma laukumā tradicionālais Zāļu tirgus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Gaidot Līgo svētkus, Rīgā, Doma laukumā 22. jūnijā no plkst.9 līdz 19 norisināsies Zāļu tirgus, informē Rīgas domē. Tirgū iedzīvotāji varēs iegādāties zemnieku piedāvāto produkciju, sieru, maizi, gaļu, zivis, medu, pirts lietas, kā arī Jāņu zāles, vainagus un amatnieku izstrādājumus. Līdztekus tirgum Doma laukumā būs iespēja redzēt mūziķu, deju kolektīvu, folkloras kopu un pūtēju orķestru uzstāšanos.

Tirgus apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos svētku noskaņu radīs arī sarūpētā kultūras programma. Plkst.10 tirgu ieskandinās pūtēju orķestris «Fanfara». Dienas gaitā skatītājus priecēs bērnu deju ansambļu «Kamolītis», «Teiksmiņa», «Dzīpariņš» un «Bitīte», kā arī bērnu vokālo ansambļu «Magonīte» un «Knīpas un Knauķi» priekšnesumi. Kultūras programmu kuplinās arī orķestris «Rīga», Tautas deju ansambļi «Dzīpars», «Sidrabi» un kapela «Hāgenskalna muzikanti». Tirgū uzstāsies arī jauktais koris «Laudate Charismata», kamerkoris «Konvents» un folkloras kopa «Lāns». Svētku noskaņu pasākumā radīs arī vīru vokālais kvartets «Harmonija Rīgai», deju kopa «Marmale» un grupa «Lauku muzikanti».

Gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem možu garu visas dienas garumā uzturēt palīdzēs Jāņa tēvs aktieris Kristaps Rasims, kurš pastāstīs arī par svarīgākajām un interesantākajām Līgo svētku tradīcijām. Ikviens, kurš būs Zāļu tirgū, varēs iesaistīties aktivitātēs, demonstrēt savu izdomu, asprātību, zināšanas un veiklību dažādos konkursos, kas risināsies tirgus laukumā.

Zāļu tirgu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība un tas notiek ar Rīgas domes un Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu