Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Grupa «DigiDing» atgriežas ar minialbumu «Kopā»

TVNET
Grupa «DigiDing» atgriežas ar minialbumu «Kopā»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
«DigiDing»
«DigiDing» Foto: Publicitātes foto

Pirms četriem gadiem Latvijas mūzikas vidē sevi pieteica citādas popmūzikas apvienība «DigiDing». Pēc vairākiem singliem grupa uz laiku pārtrauca darbību, bet tagad ir atgriezusies un piedāvā četru dziesmu minialbumu «Kopā», kā arī tā tituldziesmu, kas ir jaunais «DigiDing» radio singls.

Grupas sastāvā darbojas mūzikas producents Jānis Eglītis, kurš tiek dēvēts arī par Egliic, un dziedātājs un dziesmu autors Mārtiņš Dambis, kurš plašāk zināms kā dziesminieks Martin Confused un jau tuvākajā nākotnē plāno izdot savu soloalbumu.

«DigiDing» sevi pieteica 2013. gadā, kad pašmāju radiostacijās sāka skanēt singli «Es nākšu atpakaļ», «Divpadsmit» un «Santa». Pēdējais pat kļuva par hitu un Latvijas Radio 2 rīkotajā «Muzikālajā bankā» iekļuva 20 vērtīgāko 2014. gada Latvijas dziesmu topā. Attiecīgi nav liels pārsteigums, ka dziesma joprojām atrodas radiostaciju rotācijā. Māksliniece Anita Rupeika izveidoja arī «Santai» veltītu komiksu.

Jaunais singls un arī video «Kopā» signalizē par grupas atkalapvienošanos. Nekādas domstarpības dueta dalībniekiem nebija jāatrisina, drīzāk jāatdabū Egliic atpakaļ no tālās Austrālijas, kur viņš bija aizdevies apgūt mūzikas producēšanas gudrības.

«Tagad esmu atpakaļ,» viņš pārliecinoši apliecina. «Ir uzkrājušās daudzas labas idejas, tādēļ sāksim tās realizēt. Pirmais solis ir EP jeb minialbums, kurā esam apkopojuši līdz šim publicētos singlus, ieskaitot jauno dziesmu «Kopā».»

Jaunais minialbums pieejams mūzikas servisos «Spotify», «iTunes» un «Google Play».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu