Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Māra Upmane-Holšteine un DJ Rudd izdod kopīgu singlu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

15. jūnijā Māra Upmane-Holšteine kopā ar DJ Rudd nāk klajā ar jaunu dziesmu «Atver logu», kas radīta, iedvesmojoties no Gundegas Bičevskas grāmatas «Dimanti tavā pagalmā».

«Dimanti tavā pagalmā» ir pirmā ilustrētā dzīvesstila grāmata, kas tapusi un izdota Latvijā. Grāmatas autore Gundega Bičevska šā darba tapšanai iedvesmu smēlusies redaktores darbā lielākajos Latvijas žurnālos, kā arī galvenās redaktores amatā žurnālos Shape un Cosmopolitan. Gundega lasītāju mudina rast iedvesmu ikdienā, par spīti dzīves skrējienam un steigai jeb, kā autore tēlaini izsakās, «atrast savus dimantus un sajust, cik skaista un bezgalīgu iespēju bagāta ir tava pasaule».

Māra Upmane-Holšteine: «Man šķiet, Gundega ar grāmatu ir trāpījusi īstajā laikā un vietā, un man ļoti simpatizē formulējums, atziņa, ka dimanti jeb viss šķietami tālais, uz ko tiekties, ir tepat – tavā pagalmā vai pat tevī pašā. Es ceru, ka arī mūsu dziesma iedvesmos, un vēlos, lai, tai skanot, mēs sevī varam pārcilāt savus sapņus un gūt spēku uz tiem tiekties!»

Lai arī Māra un DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas Astro'n'out albumiem, tomēr šī ir pirmā sadarbība solo formā. Dziesma tapusi trīs cilvēku komandā – kā līdzautors piedalījies arī Arnis Račinskis (grupas Laika suns, Mofo), kurš ierakstā dzirdams arī ar piebalsīm un ģitāras partijām.

Ieraksts tapis Mute studijā, to miksējuši DJ Rudd un Andis Ansons. Dziesma pieejama arī digitāli lielākajās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, iTunes, Deezer u. c.

Dziesmas teksta video pieejams šeit.

tavidimanti.lv

No šodienas, 15. jūnija, grāmata «Dimanti tavā pagalmā» par īpašu cenu pieejama iepriekšpārdošanā mājaslapā www.tavidimanti.lv, un aicinām to saņemt grāmatas atklāšanas svētkos 28. jūnijā plkst. 16.00 t/k Spice otrajā stāvā pie Jāņa Rozes grāmatnīcas, kur būs iespēja satikt grāmatas autori, dziesmas veidotājus un citas iedvesmojošas personības!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu