«Brīnumsieviete» uzveic «Mūmiju»

TVNET
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vērienīgā fantastikas filma «Brīnumsieviete» («Wonder Woman») saglabājusi 1. vietu Ziemeļamerikas kinoteātros, vēsta «collider.com». Uzreiz 2. vietā jaunums - Toma Krūza «Mūmija».

«Brīnumsieviete», kas tās radītājiem izmaksāja 120 miljonus, otrajā izrādīšanas nedēļā nopelnījusi 57,1 miljonu dolāru.

Foto: Vida press/Wenn

Līdz ar to piedzīvojumu filmai «Mūmija» («The Mummy») jāsamierinās ar 2. vietu un 32,2 miljoniem.

Jauno laiku Mūmiju mednieks ir aktieris Toms Krūzs.

Anotācija: Kādas slepenas operācijas laikā tiek uzietas Ēģiptes faraona meitas Amanetas kapenes, un operācijas dalībnieki tā atbrīvo vēl nepieredzētu spēku un ļaunumu. Pēc gadu tūkstoša Amaneta atkal atgriežas pasaulē, lai beidzot atgūtu to, kas pieder viņai… No Tuvo Austrumu svelošajiem tuksnešiem līdz noslēpumainiem labirintiem, kas apslēpti zem mūsdienu Londonas, piedzīvojumi turpinās ar jaunu sparu.

3. vietā animācijas filma «Supervaronis Kapteinis Apakšbiksis» («Captain Underpants: The First Epic Movie») (12,3 miljoni), kas balstīta uz Deiva Pilkija grāmatām.

4. vietā jaunākā «Karību jūras pirātu» filma «Salazara atriebība» (Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge). Filma trešās nedēļas griezumā iekasējusi 10,7 miljonus dolāru. Šī ir jau piektā filma Karību jūras pirātu sāgā, kas aizsākās 2003. gadā. Četru pirmo filmu kases ieņēmumi pārsnieguši 4,7 miljardus dolāru.

5. vietā asa sižeta zinātniskās fantastikas filma «Guardians of the Galaxy Vol. 2» (Galaktikas sargi: 2. daļa).

Nepalaid garām!

Uz augšu