Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

5 Interesantas izklaides vietas Baltijā ģimenēm jeb kurp doties ar bērnu!

TVNET
5 Interesantas izklaides vietas Baltijā ģimenēm jeb kurp doties ar bērnu!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA, Publicitātes foto

Sākoties siltam laikam, pieaug iedzīvotāju vēlme ceļot un aktīvi pavadīt brīvdienas. Gan Latvijā, gan ārpus tās netrūkst dažādu atpūtas objektu, kas var kļūt par aizraujošu un izglītojošu galamērķi ģimenēm, apliecina ceļojumu aģentūras SIA «Latvia Tours» Atpūtas sektora vadītāja Inga Freiberga, piedāvājot informāciju par dažiem interesantākajiem tepat pierobežā esošiem objektiem. To starpā ir tādi, kas nupat piedzīvojuši atklāšanu.

 
Foto: Paula Čurkste/LETA

Izklaides parks «Avārijas brigāde» Lielvārdē, Latvijā

Šīs atpūtas vietas atvēršana daudziem ir gaidīts notikums jau no 2015. gada, kad parka izveidi tikai sāka plānot. Nu jau parks ir vaļā apmeklētājiem - gan mazākajiem, gan arī bērnu vecākiem. Atpūtas vieta piedāvā daudzas un dažādas atrakcijas, piemēram, vairāk nekā kilometru garu Dinozauru taku, «Avārijas brigādes» pilsētiņu ar iecienītajiem multfilmas varoņiem, cālis.lv stāstu taku, kas veidota kā ceļojums latviešu rakstnieku pasaku varoņu pasaulē. Proti, takā būs pieejamas literāro tēlu leļļu ekspozīcijas - rūķi, princeses, velniņi un, protams, latviešu tautas varonis Lāčplēsis. Tāpat būs pieejama virvju trase, piepūšamais lecamspilvens un ūdensspilvens, bet no augusta - arī ūdens spēļu laukums. Turklāt parkā pieejamo atrakciju klāsts arvien tiks papildināts, un vēl daudz citu atrakciju apmeklētājiem tiks piedāvātas nākamgad.

«Latvia Tours» pārstāve I. Freiberga atzīst, ka par minēto atpūtas vietu ārvalstu tūristi interesējušies jau labu laiku pirms atklāšanas, paredzot ievērojamu tūristu plūsmu uz šo objektu nākotnē.

 
Foto: publicitātes

Satiksmes pilsētiņa Veru apriņķī, Igaunijā

Šī izklaides vieta būs laba iespēja mazajiem un arī lielajiem topošajiem šoferiem apgūt drošas braukšanas pamatus. Šajā vietā kā bērni, tā pieaugušie var praksē apgūt ceļu satiksmes noteikumus improvizētā pilsētiņā ar luksoforiem.

Atpūtas vietā pieejama arī kafejnīca, brīvdabas kino, sporta zāle un citas iestādes, kas parasti atrodamas modernā pilsētā. Tāpat pieejama kartingu trase un riteņbraukšanas mācību laukums, kur nākotnē būs iespējams arī nokārtot riteņbraukšanas eksāmenus.

 
Foto: publicitātes

Sagadi meža muzejs Igaunijā

Sagadi muižas kompleksā atrodas Sagadi meža muzejs, kur interesenti aicināti iepazīties ar Igaunijas mežiem un mežu apsaimniekošanu, tostarp medību saimniecību un kokapstrādes procesiem. Muzejā var apskatīt kādreizējos, kā arī mūsdienu meža izmantošanas veidus, eksponētus darba piederumus meža dēstīšanai, uzmērīšanai un ciršanai, medību trofejas, kā arī sēnes un kukaiņus.

 
Foto: publicitātes

Šokolādes muzejs Šauļos, Lietuvā

Muzejs iekārtots konfekšu fabrikas «Rūta» vēsturiskajā ēkā, tas apmeklētājiem atvērts kopš 2012. gada. Muzejam ir elastīgas apmeklējuma cenas - bez maksas tas pieejams bērniem līdz 5 g.v., gidiem, uzrādot apliecību, kā arī jubilāriem - personām, kas muzeja apmeklēšanas dienā svin dzimšanas dienu. Ieejas maksas atlaides tiek piešķirtas bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm un bērnunamu audzēkņiem.

Interesentiem muzejā iespējams pieteikt arī ekskursijas vadītāju, kā arī izglītojošas nodarbības.

 
Foto: publicitātes

Pakrojas muiža Lietuvā

Pakrojas muiža ir Lietuvā lielākais ēku ansamblis. Mūsdienās «atdzimušajā» muižā iespējams pieredzēt 19. gs. dzīvi. Proti, atpūtas vietā, paša barona, vaļinieku un citu muižas ļaužu pavadīti, atpūtnieki var izjust seno laiku aristokrātisko un raito muižas ikdienu. Muižu apciemot iespējams katru dienu, taču viesi īpaši tiek gaidīti nedēļas nogalēs, kad muižas barons rīko lielo pieņemšanu.

Atpūtas vieta ļauj izvēlēties jebkuru dienu kalendārā, piedāvājot konkrētā datuma pasākumu programmu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu