Kā sabiedrībā pazīstamas personas nosvinēja Mātes dienu?

FOTO: Instagram

14.maijs, svētdiena lika daudzām māmiņām smaidīt, justies vēl mīlētākām, vēl vairāk lutinātām kā citās dienās, kā nekā tika svinēta Mātes diena! Uzzini, ko sabiedrībā pazīstamas personas publiskoja Mātes dienā!





Priecīgu Māmiņdienu! Happy Mother's day! ?☀❤ #mothersday #māmiņdiena #sun #flowers #love

A post shared by Liene Skulme (@lieneskulme) on



Time to relax... and celebrate Mother's Day! #karlinavitolinaphotography

A post shared by Marika Gederte (@marikagederte) on



mīlestība līdz mūža galam #mamma

A post shared by Santa Pilena (@kidsgazette) on



Because tomorrow is Mothers day and I'm lucky to have one ?#mothersday #matesdiena

A post shared by Ieva Adamss (@ievaadamss) on





With our mom ⚘❤ #MātesDiena #MothersDay

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on



Happy Mothers Day❤️!!! #mothersday

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on



Laimīgā bērnība

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on





?Friday's night, mom and babe's out!????#mamma #meita #mothersday #familyovereverything #soulstonesbyagnesezeltina #shinewithsoulstones #mothersday

A post shared by AGNESE ZELTINA Actress Creator (@soulstonesbyagnesezeltina) on





Arī mani apsveica! :) #māmiņdiena #mammaundēli

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Uz augšu
Back