Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LNO aicina uz klasiskā un laikmetīgā baleta vakaru «Iespējams…»

TVNET
LNO aicina uz klasiskā un laikmetīgā baleta vakaru «Iespējams…»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LNO

19. maijā Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē jau septīto reizi notiks klasiskā un laikmetīgā baleta vakars «Iespējams…», kur savus darbus rādīs jaunie horeogrāfi un dejotāji.

Skatītājiem būs iespējams iepazīt jaunus horeogrāfiskus darbus, ko veidojuši Sabīne Guravska, Viktorija Jansone, Milana Komarova, Antons Freimans, Raimonds Martinovs un Aleksandrs Osadčijs. Fragmentus no klasiskajiem baletiem dejos vairāki Latvijas Nacionālā baleta mākslinieki. «Iespējams…» piedalīsies gandrīz visi Latvijas Nacionālā baleta solisti un mākslinieki.

«Iespējams…» turpina 2011. gadā veiksmīgi aizsākto meistardarbnīcu tradīciju. Šogad tas ir veltīts Latvijas Mūzikas akadēmijas Horeogrāfijas katedras 40. jubilejai, jo visi jaunie horeogrāfi ir šīs katedras absolventi vai studenti.

«Man ir prieks, ka šo gadu laikā «Iespējams…» kļuvis par noturīgu tradīciju. Šis radošais vakars bijis impulss jauno horeogrāfu ienākšanai Latvijas Nacionālā baleta repertuārā – šādi tapušas izrādes «Neiepazītās teritorijas» un «Bolero…» pirmā daļa «Izstādes gleznas». Šobrīd jau padomā ir nākamie darbi, ar ko jaunie horeogrāfi papildinās mūsu repertuāru,» saka Latvijas Nacionālā baleta mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis.

Latvijas Nacionālā baleta patrons ir «Skonto Būve».

Biļetes var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un «Biļešu Paradīzes» kasēs

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu