Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Igo publicē pavasarīgu dziesmu «Mēs ejam»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Sagaidot pavasari, Igo kopā ar komponistu Jāni Strazdu radījis jaunu skaņdarbu «Mēs ejam». Šī dziesma skanēs Igo, Jāņa Strazda un Martas Kauliņas pavasara koncertos «Suns ar tevi», kas jau šonedēļ gaidāmi 21. aprīlī Jaunpils pilī, 22. aprīlī Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā un 23. aprīlī Krustpils pilī.

Dziesmas «Mēs ejam» vārdu autors ir Igo, mūzikas - Jānis Strazds. Ierakstā piedalījās Igo (balss un piebalsis), Jānis Strazds (taustiņi un piebalsis), Jānis Kalniņš (ģitāra), Aivars Meijers (bass), Andris Ērglis (sitaminstrumenti), Normunds Piesis (trompete), Indriķis Veitners (saksofons) un Lauris Amantovs (trombons).

Dziesmā izmantots 1975. gadā Lejas Bulānā veikts ieraksts, kur Sibīrijas latviešu sievas izpilda tautas rotaļu «Mēs ejam, mēs ejam pār kalniem un pa lejām».

Nākamnedēļ Igo koncerti turpināsies 27. aprīlī Cēsu pilī, 28. aprīlī Bauskas pilī, 29. aprīlī Jaunolaines Kultūras namā un 30. aprīlī Skrundas muižā.

Savukārt 11. maijā kultūras pilī «Ziemeļblāzma» notiks koncertsērijas noslēgums. Īpaši šim notikumam mūziķiem pievienosies ģitārists Miks Akots. Biļetes uz koncertiem pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu