Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Izstāde - spēle «Zaķu paslēpes» - milzu zaķi atgriežas Rīgā

TVNET
Izstāde - spēle «Zaķu paslēpes» - milzu zaķi atgriežas Rīgā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Rīgā sākusies izstāde - spēle «Zaķu paslēpes», kuras ietvaros no 10. līdz 17.aprīlim Rīgu apdzīvo 19 dzīvespriecīgi zaķi. Milzu zaķu divdimensionālās figūras ir paslēpušās pilsētā un aicina rīdziniekus un pilsētas viesus nedēļas garumā meklēt un atrast krāsainās Lieldienu zaķu figūras.

«Zaķu paslēpes» sevī apvienos izstādi un radošu sacensības garu - ar kartes palīdzību ir iespēja meklēt un atrast objektus, tā aizraujoši pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Dzīvespriecīgie zaķi ir paslēpušies Vērmanes dārzā, Esplanādē, Līvu laukumā, Doma laukumā, Bastejkalnā, Baumaņa skvērā un Latvijas universitātes skvērā, pie koncertzāles «Mazā Ģilde», modes un izklaides centra «Rīga Plaza», rotaļu centra «City Kids», kā arī laukumā pie Brīvības pieminekļa un Kongresu nama.

Visas nedēļas garumā ikviens apmeklētājs tiek aicināts iesaistīties spēlē, radoši izpausties, uzņemt fotogrāfijas pie zaķu figūrām un bildes publicēt savos sociālajos tīklos (facebook, twitter, instagram), izmantojot tēmturi #kurzakis. Noslēdzoties izstādei - spēlei «Zaķu paslēpes», interesantāko bilžu autori savā īpašumā iegūs vērtīgas balvas.

Zaķu figūras būs skatāmas visu Lieldienu nedēļu - no 10. līdz 17.aprīlim - no plkst.9 līdz plkst.22.

Zaķu noformēšanā ir iesaistījušies dažādi Latvijas uzņēmumi un organizācijas, piešķirot tiem neparastus vizuālos tēlus, tādējādi radot unikālus pilsētvides mākslas darbus. Izstādē - spēlē «Zaķu paslēpes» piedalās augstākās kvalitātes ekoloģiskie piena produkti «Baltais Eko», modes un izklaides centrs «Rīga Plaza», ceļojumu aģentūra «Impro», «Neatkarīgā Rīta avīze», iemīļotākais cepumu zīmols «Selga», «Seesam» apdrošināšana, lielākais ūdens atrakciju parks Ziemeļeiropā «Līvu akvaparks», Radio Swh Rock», portāls «Delfi», Baltijas lielākais rotaļu centrs «City Kids», radiostacija «Radio Tev», Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs «Kaskurkad.lv», «Rīga TV24», «Rīgas meži» un Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme «Ulubele«».

www.zakupaslepes.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu