Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: inst

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā populāru cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?



Black holes are where God divided by zero ? #alberteinstein #miami #eastmiami #hm

A post shared by Liga Zemture (@ligazemture) on

Summer mode on ☀️ #berlin #adidaslatvija #hmlatvija

A post shared by Martins Kapzems (@kapzeminators) on



Nu vai neesam lieliskas?! Kamēr Kristīne pa Fashion Week, mums savs Fashion Day!

A post shared by Marika Gederte (@marikagederte) on



Brum-brum??‍???

A post shared by Dons (@dons_lv) on



rozā krāsa ir gandrīz kā ⭐bāzes⭐ krāsa, kuru var apvienot ar iecienītajām? ♡melno,♡ brūno, ♡bordo, ♡oranžo, ♡haki un daudzām citām, sniedzot mums tik tīkamo efektu kā ,,dzidrā avotu ūdenī peldējusies" stilā???? розовый К лицу-всегда К лицу, правда, если правильно подобрать тон. А сделать это можно элементарно♤-приложите к коже и, если она ,,откликнулась" - берите/держите/ никому не отдавайте?⭐? don't think pink, just wear pink♡ there's difference➗ #tvpresenter #magnummoments #releasethebeast #magnum #doublerasberry @magnumlatvija #mcouture #chibaltic #chihaircare #farouksystems #riga #latvija

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on



getting enough beauty sleeps, cuz #rosé season is coming…??? #storets

A post shared by a g n i j a (@agnijagrigule) on



My dream team!

A post shared by Santa Pilena (@kidsgazette) on



Have a great day !!!☀️???

A post shared by JUSTS (@justs_official) on



Another beautiful day in Barcelona! ?☀️

A post shared by Diana Kubasova Official (@dianakubasova) on



Bērniņš priecīgs.

A post shared by Oskars Deigelis (@oskarsdeigelis) on







Mēs esam baigi foršās. Nu tā - pavisam!

A post shared by Ieva Sutugova (@ievasutugova) on



Gandrīz parasta trešdiena. Gribu vienu tādu mājās! #safariparksmore

A post shared by Mara Upmane-Holsteine (@astro_maar) on



#surrealism #duisburg #deutschland

A post shared by Jelena Ushakova (@jelenaushakova) on



За вдохновением непременно иду к морю. :) Гуляя по берегу Рижского залива, в голове сразу же начинают звучать клавиши фортепиано, мысли начинают кружить и улетают в небо, и через какое-то время возвращаются, сформировавшись в интересные идеи. ??????#рижскийзалив #юрмала #балтийскоеморе #вдохновение #прогулка #телеведущая #вечер #романтика #мысливслух #tvhost #tvpresenter #elisabettafranchi #fashion #fashiongirl #phylosophy #style #balticsea #eveningdress #romantic #minds #inspiration #jurmala

A post shared by Yelena Gricuk (@yelenagricuk) on







And again ? #songwriter #songwriting #newmusic #mr5

A post shared by Markus Riva (@markusriva) on





Thanks ?? we are going home ??? #IsraelCalling #Latvia #teamtrianapark

A post shared by Agnese Rakovska (@agnesekrap) on



Tukuma košums!!!

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on



M A T R I X

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Mutes vałā ?#slokasdzīvniekupatversme Jūrmalā.

A post shared by Emīls Balceris (@ebalceris) on



uz Tukumu pec smukuma!?❤??

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on



Lego#lego

A post shared by Elina Maligina (@elinamaligina_com) on

Uz augšu
Back