Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona vecākie bērni uztaisa vienādus tetovējumus

usmagazine.com
Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona vecākie bērni uztaisa vienādus tetovējumus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Instagram

26.martā popmūzikas karaļa Maikla Džeksona vecākie bērni Parisa un Princis Džeksoni uztaisījuši vienādus tetovējumus.

Parisa sociālajos tīklos ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzami tetovējumi, un raksta, ka reizēm jūt, ka viņa un tās vecākais brālis domā vienas un tās pašas domas, tikai brālis nespēj noklusēt un vienmēr visu pasaka skaļi.

Brālis un māsa uz kājām uztetovējuši «iņ» un «jaņ» zīmītes, skaidrojot, ka par spīti visam viņi ir tik dažādi, bet lieliski papildina viens otru, spējot atrast balansu.

/yin/ [in Chinese philosophy] the passive female principle of the universe, characterized as female and sustaining and associated with structure, night, the moon, fluidity, calmness, the earth, darkness, cold, death, and ascends energy. /yang/ the active male principle of the universe, characterized as male and creative and associated with function, the sky and sun, speed, expression, heaven, heat, light, birth, and descends energy. sometimes i feel like my big brother and i always think the same thoughts, he just doesn't have a filter and always vocalizes them ? though total opposites, like my gooko and i, the inseparable yin and yang work together finding and causing balance within each other. matchies with my bestie @princejackson! ❤️

A post shared by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on

Parisa brāli sauc par labāko draugu, bet Princis, runājot par māsu, saka, ka viņi vienmēr ir un būs vienoti.

Runājot par bērnību, Parisa neslēpj, ka bijusi Maikla Džeksona mīlulīte, jo ir vienīgā meita un tēvs viņai vienmēr lika justies kā pašai skaistākajai meitenei pasaulē.Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu