Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: Instagram

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā populāru cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

Bokseris Mairis Briedis

Modes blogere Līga Zemture

Dziedātāja Liene Greifāne

#кино #вгик

A post shared by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

Modele Karlīna Caune

💙 #datenight

A post shared by karlina caune (@karlinacaune) on

Dziedātājas Antra Stafecka un Anmary

Nu ko! Sapnis un mīlestība!

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Modes blogere Agnija Grigule

🌭i am the mustard to ur hotdog 🌭 #storets

A post shared by a g n i j a (@agnijagrigule) on

Dziedātāja Aija Andrejeva

Prusaciņš mans! ❤️

A post shared by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on

Dziedātāja Aminata

Modes eksperte Santa Pīlēna

#daddylonglegs with his 👸🏼

A post shared by Santa Pilena (@kidsgazette) on

Dziedātāja Paula Dukure

A post shared by Paula (@pauladukure) on

Dziedātājs Oskars Deigelis

Kāds smaidīgs jaunēklis.

A post shared by Oskars Deigelis (@oskarsdeigelis) on

Modes blogere Alīna Kellere

Spring is here ☀️ #saturday #weekend #spring #streetstyle #milanfashionweek #milano #hm

A post shared by Creative mind / Influencer (@alinakellerofficial) on

Dziedātājs Intars Busulis

Uzņēmēja Jeļena Ušakova

Угадайте, чем я занимаюсь в свободное время? 😏💅🏻

A post shared by Jelena Ushakova (@jelenaushakova) on

Televīzijas raidījumu vadītāja Jeļena Gricuka

Dziedātājs Markus Riva

Concrete Jungle 🌴 Outfit from @batnorton #batnorton

A post shared by Markus Riva (@markusriva) on

Dziedātāja Dināra Rudāne

have a positive Sunday)) I feel like a Captain today 😂😅 #indians

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Dziedātājs Roberto Meloni

Raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš


Uz augšu