Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Noskaties vēlreiz! Emmas Stounas reakcija «Oskara» misēklī!

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Visus pasaules medijus vakar aplidoja ziņa, ka «Oskara» ceremonijas izskaņā noticis nepieredzēts misēklis - vispirms ceremonijā paziņots, ka balvu labākās filmas kategorijā ieguvis mūzikls «La La Land», bet pēc tam kļūda labota un par šīs balvas laureāti tika pasludināta filma «Moonlight». Lai arī jau pagājušas vairāk nekā 24 stundas, ir vērts vēlreiz ielūkoties šajā neērtajā situācijā, kurā īpaši apjukuši, protams, ir aktieri un filmas radošā komanda.

Atgādinām, ka balvas pasniedzēji aktieri Vorens Bītijs (Warren Beatty) un Feja Danaveja (Faye Dunaway) bija paņēmuši nepareizo aploksni (uz tās bija rakstīts Emmas Stounas vārds - «Oskars» labākajai aktrisei), kā rezultātā, kad kļūda piefiksēta, «La La Land» producents Džordans Horovics (Jordan Horowitz) uz skatuves tika pārtraukts pateicības runas vidū un viņam nācās atdot balvu «Moonlight» režisoram Berijam Dženkinsam.

Šādas bija aktieru reakcijas:

Raiens Goslings (Ryan Gosling) uz skatuves mazliet pat ķiķināja:

Emma Stouna acīmredzami bija totāli šokēta:

Režisors Daniels Šazels (Damien Chazelle) bija absolūti mēms no pārsteiguma:

Lai nu kā, kopumā mūzikls saņēma sešas «Oskara» balvas, kas ir visnotaļ labs sasniegums.

Tikmēr auditoru firma «PricewaterhouseCoopers», kas atbild par balvu nonākšanu līdz to ieguvējiem, atvainojusies par pieļauto kļūdu labākās filmas nosaukšanā. «Mēs no sirds atvainojamies «Moonlight», «La La Land», Vorenam Bītijam un Fejai Danavejai un «Oskara» skatītājiem par kļūdu, kas tika pieļauta «Labākās filmas» balvas paziņošanā,» teikts «PricewaterhouseCoopers» izplatītajā paziņojumā.

«Balvu pasniedzējiem kļūdas dēļ tika iedota nepareizās kategorijas aploksne,» skaidroja firma.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu