Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ķīpsalā atklātas izstādes «Skola» un «Latvijas Grāmatu izstāde»

TVNET
Ķīpsalā atklātas izstādes «Skola» un «Latvijas Grāmatu izstāde»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Latvijas Grāmatu izstāde 2017" izstāžu centrā "Ķīpsala"
"Latvijas Grāmatu izstāde 2017" izstāžu centrā "Ķīpsala" Foto: Ieva Čīka/LETA

Piektdien, 24. februārī, Ķīpsalā atklātas izstādes «Skola 2017» un «Latvijas Grāmatu izstāde 2017», kas, kā plānots, pulcēs tūkstošiem izglītības iespēju meklētāju un grāmatu lasītāju. Atklāšanas ceremonijā piedalījās Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks, Latvijas – Krievijas Humanitārās sadarbības darba grupas Latvijas puses priekšsēdētājs Andris Vilcāns, Krievijas Federācijas prezidenta īpašais pārstāvis starptautiskās kultūras sadarbības jomā Mihails Švidkojs, Kultūras ministrijas Valsts sekretāra vietniece kultūrpolitikas jautājumos Dace Vilsone u.c.

Ķīpsala šajās dienās pārvērtīsies par krāšņu un bagātīgu grāmatu pilsētu, kurā tiksies grāmatu rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji. Izstādē varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamām Latvijas personībām, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām cenām, kā arī «Grāmatu maiņas punktā» mainīties ar citu lasītāju grāmatām.

Vairāk par izstādi:

www.bt1.lv/lbf

Savukārt izstādes «Skola 2017» atklāšana ceremonijā piedalījās Latvijas Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, Valsts Izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās u.c.

Izstāde ļaus iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdzēs izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstādē varēs uzzināt vairāk par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, jaunajām mācību programmām, interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu.

Vairāk par izstādi:

www.bt1.lv/skola

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu