Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Dzelzs vilka» 25. jubilejas koncerts ir izpārdots

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Grupas «Dzelzs vilks» 25. gadskārtai veltītais koncerts «Dziesmas pilnmēness naktī», kas notiks šajā piektdienā, 24. februārī, Rīgā, koncertzālē «Palladium», ir izpārdots. Koncerta «iesildītājas» lomā – jaunā performances māksliniece Elizabeta Lāce. «Dzelzs vilks» priecājas vēstīt, ka ikvienam interesentam būs iespēja koncertu vērot tiešraidē – mobilajā televīzijā, lietotnē LMT Straume.

«Koncerts būs ceļojums laikā - no «Dzelzs vilka» pirmsākumiem 90. gados, kad plosījāmies alternatīvās mūzikas biezoknī, šķērsojot enerģijas pilno laiku pēc gadu tūkstošu mijas, kad tapusi lielāka daļa mūsu albumu un neaizmirstamu dziesmu, līdz pat mūsdienām. Mēs neatgriežamies pagātnē, bet ņemam līdzi to, kas esam, lai ietu tālāk - kopā ar mūsu faniem visās paaudzēs,» par jubilejas koncertu saka «Dzelzs vilka» līderis Juris Kaukulis.

«Dzelzs vilka» 25. gadu jubilejas turnejas koncertā skanēs ceturtdaļgadsimta laikā tapušās grupas spilgtākās dziesmas, kas iekļautas nesen izdotajā spilgtāko dziesmu izlasē «Dziesmas pilnmēness naktī» - tā šobrīd pieejama 2CD un vinila skaņuplates izdevumos, un ne tikai.

Pirms 25 gadiem Mālpilī dibinātā grupa «Dzelzs vilks» ir viena no spēcīgākajām rokgrupām Latvijā. Tās pastāvēšanas laikā izdoti 13 studijas albumi, saņemtas sešas Mūzikas ierakstu Gada balvas un vairākās nominācijas par labākajiem roka albumiem un dziesmām, ir ieskaņots ievērojams skaits radio singlu, radīta mūzika teātrim un laikmetīgajai dejai, kā arī izdoti vairāki folkloras iedvesmoti ieraksti.

Jubilejas koncertā uz «Palladium» skatuves kāps «Dzelzs vilks» pašreizējais sastāvs: Juris Kaukulis, Mārcis Judzis, Kaspars Tobis un Kārlis Alviķis, kā arī kādreizējais grupas dalībnieks Armands Butkevičs un aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa. Koncerta vizuālo ietērpu veidojuši video mākslinieki Pēteris Brīniņš un Pēteris Riekstiņš, kā arī gaismu mākslinieks Oskars Timbars.

Pirms «Dzelzs vilka» koncerta uzstāsies performances māksliniece un mūziķe Elizabeta Lāce. Pēc Mūzikas akadēmijas absolvēšanas un dalības dažādos ansambļos un projektos Elizabeta 2016. gadā izdeva divus atšķirīgus, starpdisciplinārus solo albumus – tekstu krājums līvu valodā «Mōaigā» ietver oriģinālmūziku arfai, bet «Songs About D» ir virtuālā dienasgrāmata un 12 dziesmas balsij un klavierēm. Elizabeta sniedz performances visdažādākajām auditorijām, tostarp iesildot Sāru Noifeldu («Arcade Fire»). Šobrīd Elizabeta studē teātra režijas maģistrantūrā Helsinku mākslas universitātē un Latvijas Kultūras akadēmijā.

Koncerta sākums – plkst. 20.00

Ieeja no plkst. 19.00

«Dzelzs vilka» 25. jubilejas sadarbības partneris - VAS «Latvijas Dzelzceļš».

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu