Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: Instagram

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā populāru cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

Modes blogere Līga Zemture

Hello Weekend 🍒

A post shared by Liga Zemture (@ligazemture) on



Dziedātāja Linda Leen

Grupas «Gain fast» solists Kaspars Zlidnis

#handstand #fitness #calisthenics #crossfit #reeboklv

A post shared by Kaspars Zlidnis (@kasparszlidnis) on

Dejotājs Rolands Šteinbergs, skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate

Rolands man māca dejot 😃😃😃🙈🙊🙉 #dance #videoofinstagram #video🎥 #omg😱 #takeiteasy #feelgood

A post shared by Kristīne Lindenblate (@kristine_riga) on



Dziedātājs Justs

Dziedātāja Liene Greifāne

@v_isakova #makingofmalpils

A post shared by Liene Greifāne (@lienegreifane) on



Televīzijas raidījumu vadītāji Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš

Svaigs gaiss un klasiskais kukaragings! 🏂#pelukši #kukaragings

A post shared by Aivis Ceriņš (@aiviscerins) on



Dziedātāja Aminata

Creative weekend with my friends ☺️🎶👍 #songwriting

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on



Modes eksperte Santa Pīlēna

©

A post shared by Santa Pilena (@kidsgazette) on



Modele Diāna Kubasova


Dziedātājs Intars Busulis


Uzņēmēja Jeļena Ušakova

Sometimes we are sinners 😈 #london

A post shared by Jelena Ushakova (@jelenaushakova) on



Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča


Dziedātājs Lauris Reiniks


Dziedātājs Markus Riva

@ls_007 🤷🏼‍♂️

A post shared by Markus Riva (@markusriva) on



Dziedātāja Dināra Rudāne

#happyness #ulubele #tyson 🙌

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on



Dziedātājs Ralfs Eilands

#VivaLaCuba #Cuba #Nofilter #Kuba

A post shared by Ralfs Eilands (@ralfseilands) on

Dziedātāji Roberto Meloni un Samanta Tīna



Aktrise un māksliniece Elīna Maligina

Real feel💩

A post shared by Elina Maligina (@elinamaligina_com) on

Uz augšu