Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Supernovas» veterāns Markus Riva neiekļūst pusfinālā, kuri mākslinieki plūca uzvaras laurus?

Sejas.lv
«Supernovas» veterāns Markus Riva neiekļūst pusfinālā, kuri mākslinieki plūca uzvaras laurus?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Facebook

12.februārī norisinājās «Supernovas 2017» otrās atlases tiešraide, kurā piedalījās 11 dalībnieki. Pārējie 11 dalībnieki par ceļazīmi uz «Eirovīziju» cīnījās pirms nedēļas, un pusfinālā iekļuva Linda Leen, Lauris Valters, «Franco Franco» un Miks Dukurs. Četriem dziedātājiem no pirmā pusfināla pievienosies otrā pusfināla uzvarētāji - «My Radiant You», «Triana Park», Santa Daņeļeviča un The Ludvig.

12. februāra raidījumā par uzvaru sacentās Katrine Lukins, UP, Laura Lo pied. Chris Oak, Santa Daņeļeviča, The Ludvig, Miks Galvanovskis, Toms Kalderauskis, Markus Riva, «Triana Park», «My Radiant You», «The HiQ».

Arī šoreiz «Supernova» vadītāju ādā iejūtas Latvijas Radio 5, «pieci.lv» ētera personības Ketija Šēnberga un Toms Grēviņš, bet reklāmas pauzēs tiešraides viesus izklaidē Rīgas Bebrs, kuram jau izveidojies paprāvs fanu pulks ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, jo, vērojot «Supernovu» internetā, reklāmas pauzēs ir iespējams vērot bebra darbības.

Otrajā tiešraidē žūrijā atradās un viedokļus izteica Kaspars Roga, Dj Rudd, Guntars Račs, bet pirmās atlases žūrijas locekli Donu, nomainīja Intars Busulis.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem tiešraides laikā netika atklāts, kādā secībā pēc balsojuma un žūrijas vērtējuma ir sarindojušies dalībnieki. Balsošanas statistiku par abām atlasēm, pusfinālu un arī finālu atklās tikai pēc konkursa beigām.

Šogad pirmo gadu uzvarētāja noteikšanā tiks ņemti vērā oficiālie straumēšanas servisa Spotify mūzikas patērēšanas dati, kas tiks iekļauti balsojumā.

Kā tu vērtē otro «Supernova» dalībnieku atlasi? Kas bija tavs favorīts?

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu