Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aija Andrejeva dosies Latvijas koncertturnejā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Ar koncertu 8. februārī Ogres Kultūras centrā savu Latvijas koncertturneju «Ceļojums pie sevis» atklās dziedātāja Aija Andrejeva. Jaunajā koncertprogrammā viņai uz skatuves pievienosies mūziķi Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; «Melo M») un Kaspars Kurdeko (perkusijas).

«Kāpēc apceļosim tieši mazos kultūras namus un tieši šādā sastāvā? Parasti mūziķis pēc albuma iznākšanas koncertē kopā ar lielo pavadošo sastāvu un lielajās koncertzālēs, savukārt mazie kultūras nami tiek aizmirsti. Tāpēc nolēmām pie klausītājiem doties šādā mazliet neparastā akustiskā sastāvā. Man pašai tas ir kaut kas nebijis un jauns, un es tiešām vēlos klausītājus iepriecināt ar savām dziesmām tuvā un intīmā gaisotnē,» par jaunās koncertprogrammas koncepciju stāsta dziedātāja.

Savukārt par programmas «Ceļojums pie sevis» nosaukumu Aija pauž: «Katru reizi, kad aizeju uz kādu koncertu vai izrādi, man pašai tā ir neliela satikšanās ar sevi, jo tajā brīdī, kad sajūtu mākslinieka sniegto vēstījumu, pa ķermeni sāk skriet tirpiņas un sajūtu, kā krūtīs sāk straujāk pukstēt sirds. Manuprāt, tā jau ir satikšanās ar sevi. Tāpēc mēs ļoti vēlētos, lai ikviens klausītājs, kas nāks uz mūsu koncertiem, kaut uz brīdi satiktos pats ar sevi un justos labi!»

Aijas koncertos skanēs visi viņas lielākie hiti jeb «pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās» – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi «Tumsā», «Kamoliņš», «Kafijas krūze», «Lelle», «What For?!», «Ar tevi lasīju kastaņus», «Vēl», «Kā neviens», «Tu un es», «Ēnas», «Pavasaris» u.c. Programmā iekļauts arī kāds īpašs skaņdarbs – nesen klajā nākusī dziesma «Mazais princis», par kuru dziedātāja teic: «Mēs pārāk daudz iegrimstam ikdienas sadzīvē un rutīnā, ejam un skrienam, un bieži vien aizmirstam par iekšējo bērnu sevī, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgs. Tādēļ šī dziesma ir kā neliels atgādinājums, lai mēs neaizmirstu par Mazo princi sevī, lai mēs turpinātu būt kā bērni, priecāties kā bērni; lai mēs aizmirstu to, ka esam pieaugušie, un spētu izrauties no rutīnas. Un arī šī dziesma ir kā satikšanās ar sevi…»

Biļetes uz Aijas Andrejevas jauno koncertprogrammu «Ceļojums pie sevis» var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Koncertu norises vietas

8.februāris plkst. 19:00 Ogres Kultūras centrs

10.februāris plkst.19:00 Saldus mūzikas skola

12.februāris plkst.18:00 Salaspils kultūras nams «Rīgava»

18.februāris plkst.18:00 Kandavas Kultūras nams

24.februāris plkst.19:00 Mārupes Kultūras nams

25.februāris plkst.19:00 Ikšķiles tautas nams

8.marts plkst. 19:00 Ropažu Kultūras centrs

17.marts plkst.19:00 Bauskas Kultūras centrs

24.marts plkst. 19:00 Kuldīgas Kultūras centrs

25.marts plkst.18:00 Līvānu Kultūras centrs

31.marts plkst.19:00 Kultūras pils «Ziemeļblāzma», Rīgā

14.aprīlis plkst. 19:00 Alūksnes Kultūras centrs

21.aprīlis plkst.19:00 Ķekavas Kultūras nams

22.aprīlis plkst.18:00 Siguldas koncertzāle «Baltais flīģelis»

29.aprīlis plkst. 18:00 Krustpils Kultūras nams

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu