Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Balsis» aicina uz Salaspili

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

14. februārī plkst. 20 «Balsis» aicina uz multimediālu piedzīvojumu «Mīlestība=II» Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā Salaspilī.

Jau daudzus gadus «Mīlestība=II» ir Inta Teterovska vadītā jauniešu kora un uzticamo klausītāju tikšanās 14. februārī, kur dzejā, mūzikā, valodā, gaismā, dejā tiek piedzīvots mīlestības brīnums. Pirmo reizi koncerts notiks ārpus Rīgas, kur šī gada programma, turpinot pagājušā gada meklējumus, tiks izteikta krāsās.

Šī ir Jauniešu kora 30. jubilejas sezona, kas veidojas ļoti krāšņa un notikumiem bagāta. «Mīlestība=II» koncerta afišu veidojusi brīvmāksliniece Alise Upmale, un vārds svētki pavadīs kori visu 2017. gadu.

Koncerta līdzveidotāji un sadarbības partneri: Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī, kultūras nams Rīgava, Salaspils novada dome. Mākslinieciskās vērtības krāsās radīs ar SIA Krāsu Serviss atbalstu. Bezmaksas ielūgumi ierobežotā skaitā pieejami Rīgā – Mazajā Ģildē, Salaspilī – botāniskajā dārzā un kultūras namā Rīgava. Vairāk balsis.lv

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu