Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Stībeļa koncertturnejā piedalīsies Aminata, Rutulis u.c.

TVNET
Stībeļa koncertturnejā piedalīsies Aminata, Rutulis u.c.
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jāņa Stībeļa koncerttūres "Sajūti" preses pasākums
Jāņa Stībeļa koncerttūres "Sajūti" preses pasākums Foto: Jānis Škapars/TVNET

Kā pirmdien, 30.janvārī, «Europa Royale Hotels» notikušajā preses konferencē pavēstīja dziedātājs Jānis Stībelis, viņa jaunajā koncertturnejā «Sajūti!», kas sāksies jau pēc divām nedēļām – 14. februārī ar koncertu Ķekavas kultūras namā, piedalīsies vairāki viesmākslinieki. «Pagaidām varu atklāt trīs vārdus: tā būs dziedātāja Aminata, tas noteikti būs Normunds Rutulis, ar kuru kopā, visticamāk, nodziedāsim dziesmu «Viens, divi, trīs!», un tā būs Marta Ritova,» saka Jānis, gan piebilstot – pagaidām netiek atklāts, kurā koncertā kurš no nosauktajiem dziedātājiem piedalīsies, taču pavisam noteikti ir zināms, ka ikviena koncerta programmu kuplinās kāds viesis.

«Pavisam ir divpadsmit mākslinieki, kas laika gaitā varētu piedalīties manas tūres koncertos, taču tiešām gribu saglabāt nelielu intrigu. Jo tas taču ir tik skaisti – atnākt uz koncertu un izbaudīt kāda viesmākslinieka uzstāšanos, kas būs kā ķirsītis uz putukrējuma tortes,» ir pārliecināts Jānis. Viņš arī atklāj, ka vairāk viesu un paplašināts pavadošais sastāvs varētu piedalīties 19.maijā Rīgas Kongresu namā notiekošajā koncertā, ar kuru tiks noslēgta tūres pavasara sesija. «Vasarā jau tāpat ir daudz koncertu, festivālu, pilsētu svētku, tālab tūri «Sajūti!» atsāksim 7.oktobrī ar koncertu Valmieras Kultūras namā.»

Jaunās tūres programmu veidos lielākā daļa Jāņa Stībeļa zināmāko dziesmu («Es tikai smejos», «Glāze piena», «Esi pozitīvs», «Tikai tev» u.c.) no viņa populārākajiem albumiem, bet, lai programmu atsvaidzinātu, tajā tiks iekļauti viens vai divi jaunu skaņdarbu pirmatskaņojumi no dziedātāja topošā albuma, kā arī viens vai divi senāki un nedaudz aizmirsti skaņdarbi.

Savukārt par tūres nosaukumu Jānis Stībelis saka: «Kad ejam uz koncertu, mēs taču visi vēlamies kaut ko sajust. Vienam tās varētu būt «skudriņas», kas skrien pa muguru, citam – pārsvarā dāmām – «tauriņi» vēderā. Ja arī pēc mūsu koncertiem kādam radīsies patīkamas sajūtas, mēs būsim sasnieguši savu mērķi. Taču, protams, kaut ko sajust mūsu koncertos nav pavēle, bet gan aicinājums.»

Jau informējām, ka 14.februārī savu Latvijas koncertturneju sāks pazīstamais dziedātājs Jānis Stībelis, kuram talkā nāks izcilie instrumentālisti Raimonds Macats (taustiņinstrumenti, mutes harmonikas, čells), Miķelis Vīte (perkusijas) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), Oskars Sproģis (basģitāra), kā arī jaunā dziedātāja Megija Naunikas.

Jāņa Stībeļa tūres «Sajūti!» koncerti notiks:

14.februārī plkst.19 Ķekavas kultūras namā

19.februārī plkst.18 Vidzemes koncertzālē «Cēsis»

8.martā plkst.19 Siguldas koncertzālē «Baltais flīģelis»

24.martā plkst.19 Smiltenes kultūras centrā

1.aprīlī plkst.18 Skrīveru kultūras centrā

14.aprīlī plkst.19 Talsu tautas namā

28.aprīlī plkst.19 Ādažu kultūras centrā

6.maijā plkst.18 Kuldīgas kultūras centrā

10.maijā plkst.19 Jelgavas kultūras namā

19.maijā plkst.19 Rīgas Kongresu namā

7.oktobrī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā

14.oktobrī plkst.18 Alūksnes kultūras centrā

21.oktobrī plkst.18 Liepājas Olimpiskajā centrā

27.oktobrī plkst. 19 Ogres Kultūras centrā

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu