Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jura Simanoviča jaunākais albums tiks izdots vinilplatē

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Dienu pirms Ziemassvētkiem, 23. decembrī, grupas «Bērnības milicija» līdera Jura Simanoviča soloalbums «Kā samierināties ar savu nenozīmību» tiks izdots vinila plates formātā. Tam par godu plkst.21 kultūras telpā «3 māsas» (Rīgā, Zirgu ielā 3-1) notiks arī plates prezentācijas pasākums. Īpašu dizainu albuma noformējumam ir veidojis arhitekts un scenogrāfs Ivars Veinbergs.

Albums «Kā samierināties ar savu nenozīmību» tika izdots 2016. gada jūnija vidū, un nelielā CD tirāža tika izpirkta nedēļas laikā. No 23. decembra «Kā samierināties ar savu nenozīmību» būs pieejams klausītājiem vinila plates formātā. Kopš savas iznākšanas albums ir guvis atzinīgas atsauksmes no mūzikas cienītāju un kritiķu puses. Tas ir ticis nominēts Austras balvai, bet mūzikas žurnālists Uldis Rudaks ir iekļāvis to savu visu laiku labāko latviešu albumu top100 kā līdz šim svaigāko.

Foto: Publicitātes foto

Šis ir jau otrais Simanoviča soloalbums; pirmais ar nosaukumu «Riperogrāfija» ir iznācis pirms četriem gadiem. Jaunajā albumā atšķirībā no iepriekšējiem mūziķis arvien vairāk un brīvāk eksperimentē ar instrumentu dažādību, ielaižot skanējumā vides trokšņus un elektroniskās skaņas. Dziesmu teksti arī ir kļuvuši tiešāki un drosmīgāki. Lai arī albuma nosaukums rada asociācijas ar samierināšanos, tematiski tas aizvien ir dumpinieciskuma pilns.

Albums «Kā samierināties ar savu nenozīmību» ir tapis kā solo projekts, kura ietvaros Juris ir ierakstījis visus instrumentus un balsi pats, tomēr albuma prezentācijas pasākumā Juris uzstāsies kopā ar saviem līdzgaitniekiem un domubiedriem Filipu Derumu no grupas «Martas asinis», Staņislavu Kuļikovu no grupas «Nē» un grupas «Mazie Smirdīgie Kociņi» dalībnieku Valdi Jauģieti.

Jaunā albuma materiāls, izņemot dažas dziesmas, sarakstīts un ierakstīts laika posmā no 2014. gada līdz 2015. gada nogalei Rīgā un Vigo, Spānijā. Vinila plate tiek izdota pateicoties MOO un NRJA atbalstam.

Ieeja albuma prezentācijas pasākumā – 7 eur vai arī iegādājoties vinila plati par 15 eur.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu