Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Konkursa TV6 meitene fināla atlasē pulcējās karstākās Latvijas meitenes

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Wunderkind Talent Casting Agency pulcējās gandrīz pussimts lielisku, skaistu, talantīgu, seksīgu un ar lielisku humoru apveltītu sieviešu – konkursa TV6 meitene finālistes!

Lai iegūtu iespēju mēnesi gozēties kameru priekšā kanālā TV6, meitenes bija gatavas uz daudz ko – dziedāt, skaitīt dzeju, sasmīdināt žūriju līdz asarām, izrādīt savas ēst gatavošanas prasmes, sportot un pat izģērbties, kā arī, protams, šarmēt ar savu daili. Dalībnieču vidū bija gan jau TV ekrānos redzēta šova dalībniece, gan radio ētera personības, gan pasākumu organizatores un vadītājas, pavāres, sportistes un pat topošā metinātāja!

Meitenēm bija nebūt ne viegls uzdevums – piecu minūšu laikā bija jāiepazīstina ar sevi, jāsasmīdina žūrija, jāparāda savs talants un jāiejūtas TV sejas lomā, reklamējot sevis izvēlētu TV6 raidījumu. Kā atzina pašas dalībnieces, pirms izgājiena uztraukums milzīgs, bet iespēja īstenot savu sapni, realizējot sevi TV jomā, ir tā vērta!

Žūrija vienbalsīgi apliecināja – meitenes sagādāja vienu pārsteigumu pēc otra. Interesanti, ka tika lauzts mīts par to, ka mūsdienu sievietes vairs negatavojot, jo žūrijai tika likti priekšā kulinārijas šedevri cits pēc cita – izrādās, šo talantu par savu patiesībā uzskata diezgan daudz dāmu.

«Mēs iepazinām ļoti dažādas meitenes no visas Latvijas, un šī noteikti bija ļoti vērtīga diena. Ļoti priecājamies par sieviešu vēlmi uzdrīkstēties darīt to, ko viņas vēlas. Tām, kuras tomēr šoreiz netiks līdz uzvarai, novēlam nekādā gadījumā nepadoties un iet uz savu mērķi. Drosmīgās meitenes, jūs tiešām esat lieliskas – ticiet sev! Trakajiem pieder pasaule!» novēl žūrijas pārstāve, MTG TV Latvia mārketinga direktore Jana Rubīna.

Kompetentās konkursa TV6 meitene žūrijas sastāvā bija kanāla TV6 raidījuma Overtime TV vadītājs Valdis Valters, producents un raidījuma Iespējams tikai Krievijā vadītājs Ēriks Palkavnieks, TV šovu vadītājs Armands Simsons, kā arī MTG TV Latvia mārketinga direktore Jana Rubīna un portāla Skaties.lv izklaides sadaļas žurnālists Kārlis Ķilkuts.

Par konkursu TV6 meitene

Oktobra sākumā TV6 aicināja visas spilgtās un piedzīvojumu kārās sievietes pieteikties konkursam par iespēju būt to 12 vidū, kas kļūs par TV6 mēneša meitenēm un gozēsies televīzijas starmešos. Aicinājumam atsaucās vairāk nekā trīs tūkstoši dāmu (un jāatzīst – arī viens kungs). No visām pretendentēm 50 finālistes tika noteiktas, balsojot ziņu un izklaides portālā Skaties.lv. 16. novembrī notika fināla atlase, un novembra beigās tiks paziņotas topošās TV zvaigznes.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu