Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aktrise Keira Naitlija pastāstījusi par problēmām, kuras radušās pēc dzemdībām

Popcornnews
Aktrise Keira Naitlija pastāstījusi par problēmām, kuras radušās pēc dzemdībām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: TT NYHETSBYRN

Aktrise Keira Naitlija, kura pirms pusotra gada vīram Džeimsam Reitonam dāvāja meitu, pastāstīja, ar kādām problēmām saskārās pēc grūtniecības. Izrādās, aktrise pēc dzemdībām joprojām cīnās par fiziskās formas atgūšanu.

Aktrise Keira Naitlija atzinusi, ka ķermenis pēc dzemdībām izskatās pavisam neierasti, un viņa uzskata, ka tas ir tikai normāli, jo viņai nācās piedzīvot īpašu, neierastu situāciju – bērna dzimšanu.

Pirms dzemdībām zvaigzne domājusi, ka, piedzimstot bērnam, viņa ātri atgriezīsies ierastajā formā, bet viss notika ne tā, kā viņa paredzēja.

Bija vajadzīgs ilgs laiks, lai spētu pietuvoties sava vecā izmēra džinsu uzvilkšanai, bet bija vajadzīgs vēl ilgāks laiks, lai tās patiesi uzvilktu, kā izrādās, tas noticis tikai pēc vairāk nekā gadu ilgiem mēģinājumiem atgūt formu.

Trīsdesmit vienu gadu vecā aktrise priecājas par meitas enerģiju, dzīvesprieku, un ir laimīga par to, ka spēj nodrošināt aukles pakalpojumus, lai uz daudziem gadiem nebūtu jāpamet novārtā profesija.

Šajā gadā aktrise ir redzama tika vienā filmā, bet jau nākamajā gadā pilnībā atgriezīsies ierastajā darba vidē.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu