Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Miks Dukurs izdod singlu un video «Bez steigas»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Klajā laists mūziķa Mika Dukura jaunais singls un video «Bez steigas», ko radīt iedvesmojis mūziķa dēliņš Frenklins. Dziesma ir par to, ka nav kur steigties un dzīve ir «jāiet» lēnām, to pienācīgi izbaudot.

«Mana ikdiena un dzīves uztvere ļoti izmainījās, jau gaidot bērna piedzimšanu! Attiecos pret lietām ar daudz lielāku vērību, cenšos vairāk baudīt un darīt lietas, kurām ir nozīme, bet dalīties tikai ar būtiskāko, brīžiem, kurus tiešām vēlos atcerēties. Vērojot dēlu augam, vairāk nekā pirms tam sajūtu, cik ātri skrien laiks. Tā arī nonācu līdz pārdomām par mūsdienu apsēstību ar viedtālruņiem, sociālajiem tīkliem, kā arī par to, cik ātri lietas un notikumi zaudē aktualitāti,» stāsta mūziķis

««Bez steigas» radās Carnikavā pie jūras, siltā vasaras dienā - es, sieva, dēls un ģitāra - viss, ko sirds var vēlēties! Šķita skaisti, un izlēmu to dienu paturēt tikai sev, neķert pēc telefona un «nešērot» visu, ko redzu. To patieso sajūtu tāpat ar bildi kādā no sociālajiem tīkliem nenodosi. Protams, tāda tagad ir mūsu ikdiena, priekšrocība nemitīgi dalīties, kas bieži vien atvieglo dzīvi. Nepārmetu, tikai vēlos aicināt nepazaudēt savu brīvību, vairāk būt mirklī, to pilnvērtīgi izbaudot un reizēm paturot tikai sev.»

Turpat blakus vietai, kur radās skaņdarbs - skaistajos Carnikavas priežu mežos, tapis arī dziesmas video stāsts.

Teksts un mūzika - Miks Dukurs

Mikss - Krišjānis Geidāns

Māsters - Ģirts Laumanis (Hodila Records, Valmiera)

Video - Emīls Ašmanis

Dejotāja: Elza Opelte

Make up un mati (dejotājai): Zane Lodiņa

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu