Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jau rīt notiks tradicionālā «Latvijas augļu un ogu vīna skate 2016»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

9.novembrī plkst.17:30 restorānā «Pullman Riga Old Town» (Jēkaba ielā 24, Rīga) jau otro gadu Latvijā notiks vadošo Latvijas vīndaru ražojumu degustācija «Latvijas augļu un ogu vīna skate 2016».

Pasākumā būs iespēja tikties ar desmit vīndariem un nodegustēt vairāk nekā 80 augļu un ogu vīnu un sidru šķirnes. Skates laikā gaidāmas arī vairākas aktivitātes, tostarp ikviens būs aicināts nobalsot par labāko vīnu!

«Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2016» piedāvātie augļu un ogu vīni un sidri tapuši no Latvijā audzētiem augļiem un ogām, kā arī pagatavoti pēc profesionālām vīna darīšanas metodēm un paaudzēs nodotām zināšanām. «Latvijas augļu un ogu vīna skates 2016» dalībnieki regulāri pilnveido savas vīndaru prasmes, ko pierāda arī prakse - vairumam no vīndariem ir atzīstamas godalgas un tituli.

Organizējot šo pasākumu, Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrība vēlas popularizēt kvalitatīva augļu un ogu vīna gatavošanu, salīdzināt tirgū piedāvāto augļu un ogu vīnu kvalitāti, informēt patērētāju par piedāvājumā esošiem vīniem, kā arī izvērtēt vietējā vīnmateriāla potenciālu augstvērtīga produkta iegūšanai.

Šī gada «Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2016» piedalīsies sekojošas vīna darītavas un vīndari: Mr.Plūme (SIA Jumpravas Sidrs, Māris Plūme); Smilškalni (ZS Smilškalni, Alvils Elksnis); Līgatnes Vīna Darītava (SIA Līgatnes vīna darītava, Ainārs Vanags); Durbes Veltes (SIA Evi&Jo, Evija Kopštāle); Aizputes Vīna Darītava (SIA Aizputes vīna darītava, Mārtiņš Sants); Lubānas vīnotava (SIA Aiviekstes klēts, Oskars Žvagins); Jokas (SIA Jokas Development, Džons Brauns); Zilver vīndarītava (ZS Pīlādži, Jānis Zilvers); Naukšēnu vīna darītava (SIA Bauņu sēta, Jānis Baunis); Muižas Vīns (IK Cremon 6, Jānis Mikāns).

«Pirmo reizi organizējot šo skati, mēs nedomājām, ka gaidāma tik liela interese un atsaucība, tāpēc šogad šo ikgadējo pasākumu vēlamies nodēvēt jau par tradīciju! Tradīciju, kura ik gadu paver iespēju jebkuram vīna cienītājam iepazīt profesionālākos Latvijas augļu un ogu vīna meistarus, kā arī nobaudīt jaunākos vīndara veikumus un atklājumus. Latvija ir bagāta ar savām dabas veltēm, tāpēc šo vīndaru darbs, kurā tiek izmantoti tikai Latvijas labumi, ir nenovērtējams un tikai atbalstāms!» (Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības valdes loceklis Ričards Ivanovs)

Ieejas kartes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs vai www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena: 18 eiro. Ieejas karšu skaits ir ierobežots. Ieeja no 18 gadiem. Cenā ietilpst degustēšana un buklets, kurā apkopota informācija par visiem skates dalībniekiem.

www.bilesuserviss.lv

Pasākumu organizē Latvijas vīnkopju un vīndaru biedrība.

Latvijas Vīnkopju un Vīndaru Biedrība

Foto: publicitātes
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu