Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Manā dziesmā» beidzot uzvar kungi!

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Jo tumšāki kļūst rudens vakari, jo vairāk prieka muzikālās spēles «Mana dziesma» studijā! Šoreiz spēles laukumā tikās seši spēlētāji, kurus vienoja īpaša draudzība ar mūziķi un dzejnieku Mārtiņu Freimani. Dagmāras Legantes dāmu komandā spēlēja Mārtiņa Freimaņa fonda dibinātāja Elita Mīlgrāve, dziedātāja un Mārtiņa skatuves partnere Marta Kukarane un liepājniece, kultūras pasākumu režisore un Mārtiņa bērnības draudzene Maija Kalniņa. Intara Rešetina kungu komandā spēlēja arī tikpat īpaši Mārtiņa draugi, mūziķi, domubiedri un līdzgaitnieki - Lauris Reiniks, Ralfs Eilands un Kārlis Būmeisters! Spēles izskaņā Intars rezumēja: «Beidzot uzvarēja kungi!» Muzikālais duelis noslēdzās ar rezultātu 20 pret 23.

Spēles sākums labvēlīgāks bija dāmu komandai, kuras pārliecinoši startēja pirmajos divos spēles uzdevumos. No trešā spēles uzdevuma «Dari, ko vari» puiši uzņēma apgriezienus. Pirms uzdevuma veikšanas Lauris uzmundrināja komandas biedrus: «Ja jūs neuzminēsiet, tad jūs esat glupi kā teļu pupi.» Tas iedarbojās, un Ralfs spēles 17 sekundē atminēja dziesmas nosaukumu. To pašu, kas spēles pirmajā kārtā viņus iegāza. Puišu komandas gūtā uzvara gan izraisīja nelielu strīdu starp komandām, taču tas ātri rimās. Puiši pateica paldies Martai par pareizas spēles taktikas ierādīšanu.

Savukārt uzdevumā «Uzzīmē man dziesmu» dāmas sagrāva puišus. Šā uzdevuma veikšanai Dagmāra un Intars no puišu komandas izvēlējās Kārli Būmeisteru, kurš pirms uzdevuma sākšanas teica: «Labi, ka mana zīmēšanas skolotāja pēc «Panorāmas» jau iet gulēt.» Puiši gan uzminēja dziesmu, bet pēdējās sekundēs. «Tas bija neglītākais putns, kādu esmu redzējis savā dzīvē,» pēc uzdevuma komentēja Ralfs. Savukārt dāmas šai spēlē bija nepārspējamas! Jau ceturtajā sekundē Marta Kukarane uzminēja Elitas Mīlgrāves zīmēto «Lietus dārzs». Puiši kļuva mēmi. Kā atzina Elita, viņā pamodās mākslinieces Elitas Patmalnieces vārda spēks.


[x] «Mana dziesma» 5. spēle

«Fināla sprints» bija izšķirošais. Dāmas sāka spēli ar viena punkta mazākumu, taču Maijas Kalniņas zināšanas ātri vien palīdzēja gūt virsroku spēlē. Puiši braši turējās pretī, un spēle izvērtās ļoti spraiga. Riskantais solis nospiest pogu pirms piecu punktu jautājuma pilnas izskanēšanas, paglāba puišus no zaudējuma. Intaru Rešetinu ļoti priecēja šāds spēles iznākums.

Nākamā spēlē, kas LTV1 ēterā būs skatāma 5.novembrī, Dagmāra un Intars kopā ar spēles dalībniekiem dziedās un minēs leģendārās grupas «Remix» dziesmas.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu