Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Kubana» producents: Vairs nevaram stāties pretī politikai, ekonomikai un cilvēku mentalitātei

LETA
«Kubana» producents: Vairs nevaram stāties pretī politikai, ekonomikai un cilvēku mentalitātei
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Kaspars Meinerts / TVNET

Lēmums pārtraukt festivāla «Kubana» organizēšanu Rīgā bija jāpieņem - mēs vairs nevaram stāties pretī politikai, ekonomikai un cilvēku mentalitātei, pauda festivāla producents Iļja Ostrovskis.

Ostrovskis skaidroja, ka lēmumu pārtraukt festivāla organizēšanu Rīgā viņš pieņēmis pats, un pauda pārliecību, ka viņam «tas bija jādara». «Es darīšu visu, kas manos spēkos, lai festivāls notiktu arī nākamgad, taču pagaidām nevaru pateikt neko vairāk,» norādīja Ostrovskis.

Tāpat viņš šaubās, vai bez Rīgas festivālam būtu piemērota kāda cita vieta Latvijā.

Festivāls «Kubana» nākamgad vairs nenotiks Rīgā, sociālajā vietnē «Facebook» vēsta Ostrovskis. Tam esot vairāki iemesli, bet tos katru atsevišķi neesot jēgas aprakstīt. Ostrovskis izsaka pateicību Latvijai, Rīgas domei un visiem jaunajiem draugiem Baltijā.

Festivāla producents arī raksta, ka vēl nav zināms, kur festivāls notiks turpmāk, bet viņš esot atvērts dažādiem piedāvājumiem. Ostrovskis arī pauž, ka pasaulē ir skaistas vietas, kur «Kubana» vēl nav notikusi, piemēram, Krievija, Gruzija, Kazahstāna, Bulgārija, Indija, Horvātija, Igaunija, Lietuva, Azerbaidžāna, kā arī Baltkrievija un Armēnija.

Viņš aicina atsaukties gubernatorus, prezidentus, investorus, kā arī kultūras un tūrisma ministrus, kas būtu gatavi, ka festivāls notiek viņu valstī.

Festivāls pēdējos divus gadus notika Lucavsalā.

Festivāla «Kubana» vēsture aizsākusies 2009.gadā Krievijā. Pirmais festivāls norisinājās nelielā ciemā Melnās jūras krastā, dažu gadu laikā tas ir izaudzis par vērā ņemamu mūzikas notikumu, ik gadu pulcējot simtiem tūkstošu viesu no Krievijas un Eiropas valstīm. Līdz šim festivālā uzstājušies tādi pasaulslaveni kolektīvi kā «System of a Down», «The Offspring», «The Prodigy», «Mumiy Troll», «Prāta vētra» un citi.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu