Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā nākamgad vairs nenotiks festivāls «Kubana»

LETA
Rīgā nākamgad vairs nenotiks festivāls «Kubana»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Festivāls «Kubana» nākamgad vairs nenotiks Rīgā, sociālajā vietnē «Facebook» raksta festivāla producents Iļja Ostrovskis.

Viņš informē, ka tam ir vairāki iemesli, bet tos katru atsevišķi neesot jēgas aprakstīt. Ostrovskis izsaka pateicību Latvijai, Rīgas domei un visiem jaunajiem draugiem Baltijā.

Festivāla producents arī raksta, ka vēl nav zināms, kur festivāls notiks turpmāk, bet viņš esot atvērts dažādiem piedāvājumiem. Ostrovskis arī pauž, ka pasaulē ir skaistas vietas, kur «Kubana» vēl nav notikusi, piemēram, Krievija, Gruzija, Kazahstāna, Bulgārija, Indija, Horvātija, Igaunija, Lietuva, Azerbaidžāna, kā arī Baltkrievija un Armēnija.

Viņš aicina atsaukties gubernatorus, prezidentus, investorus, kā arī kultūras un tūrisma ministrus, kas būtu gatavi, ka festivāls notiek viņu valstī.

Jau ziņots, ka festivāls pēdējos divus gadus notika Lucavsalā.

Festivāla «Kubana» vēsture aizsākusies 2009.gadā Krievijā. Pirmais festivāls norisinājās nelielā ciemā Melnās jūras krastā, dažu gadu laikā tas ir izaudzis par vērā ņemamu mūzikas notikumu, ik gadu pulcējot simtiem tūkstošu viesu no Krievijas un Eiropas valstīm. Līdz šim festivālā uzstājušies tādi pasaulslaveni kolektīvi kā «System of a Down», «The Offspring», «The Prodigy», «Mumiy Troll», «Prāta vētra» un citi.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu