Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aija Andrejeva laiž klajā jaunu singlu

TVNET
Aija Andrejeva laiž klajā jaunu singlu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Dziedātāja Aija Andrejeva šonedēļ laiž klajā savu jaunāko veikumu – singlu «Mazais princis» (mūzikas un teksta autors – Jānis Niedra). «Interesants ir stāsts par to, kā šī dziesma pie manis atnāca. Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos,» atklāj dziedātāja.

Tad reiz kādā sanākšanā Aijas kolēģis – ģitārists Kaspars Ansons – sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas.

«Jānis sarunā ieminējās, ka viņam ir vairākas dziesmas, kas varbūt varētu noderēt kādam no Kaspara māksliniekiem. Jānis viņam šīs dziesmas atsūtīja, un, kad biju aizgājusi pie Kaspara uz studiju, viņš teica: man ir dziesma, kas, manuprāt, tev būtu ļoti piemērota un kas derētu tieši šim dzīves posmam. Tad, kad Kaspars datorā sāka dziesmu atskaņot, ieraudzīju, ka tā saucas «Mazais princis»... Tobrīd, dziesmu klausoties, man acīs saskrēja asaras,» stāsta Aija, piebilstot: viņai daudz nācies domāt par dažādām sakritībām, turklāt viņa sapratusi – šī dziesma noteikti ir jāieraksta. «Pie dziesmas ir pastrādāts, tā ir ierakstīta, autors ir apmierināts, mēs ar producentu arī abi esam apmierināti. Tagad varam to laist tautās!» rezumē dziedātāja.

Aija Andrejeva
Aija Andrejeva Foto: Publicitātes foto

Savukārt nākamā gada pavasarī Aija ar savu jauno akustisko dziesmu programmu «Ceļojums pie sevis» balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dosies koncertturnejā pa Latvijas pilsētu kultūras namiem. Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hiti jeb, kā saka pati Aija, «pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās» – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi «Tumsā», «Kamoliņš», «Kafijas krūze», «Lelle», «What For?!», «Ar tevi lasīju kastaņus», «Vēl», «Kā neviens», «Tu un es», «Ēnas», «Pavasaris» u.c.

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. «Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,» piebilst Aija.

Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; «Melo M») un Kaspars Kurdenko (perkusijas).

Biļetes uz Aijas Andrejevas jauno koncertprogrammu «Ceļojums pie sevis» varēs iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Koncertu norises vietas

10.februāris plkst.19:00 Saldus mūzikas skola

12.februāris plkst.18:00 Salaspils kultūras nams «Rīgava»

18.februāris plkst.18:00 Kandavas Kultūras nams

24.februāris plkst.19:00 Mārupes Kultūras nams

25.februāris plkst.18:00 Ikšķiles tautas nams

17.marts plkst.19:00 Bauskas Kultūras centrs

25.marts plkst.18:00 Līvānu Kultūras centrs

31.marts plkst.19:00 Kultūras pils «Ziemeļblāzma», Rīgā

21.aprīlis plkst.19:00 Ķekavas Kultūras nams

22.aprīlis plkst.18:00 Siguldas koncertzāle «Baltais flīģelis»

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu