Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sadalītas «Emmy» balvas tehniskajās kategorijās

Seriāla "Grease: Live" aktrises FOTO: AP/Scanpix

Fantāzijas seriāls «Game of Thrones» («Troņu spēle») saņēmis deviņas «Emmy» balvas tehniskajās kategorijās, tai skaitā par labāko aktieru atlasi, skaņu un specefektiem. «Game of Thrones» nedēļas nogalē apbalvoja par labāko specefektu grimu, vēsturiskiem vai fantāzijas žanra tērpiem un scenogrāfiju.

Otrs veiksmīgākais bija kriminālseriāls «American Crime Story» par amerikāņu futbolista O.Dž.Simpsona tiesāšanu, kas ieguva piecas «Emmy» balvas. Tas tika apbalvots par aktieru atlasi un montāžu.

Pa četrām balvām piešķīra dokumentālajam seriālam «Making a Murderer» un mūziklam «Grease Live».

Seriāla "Grease: Live" aktrises FOTO: AP/Scanpix

Kriminālseriāls «The Night Manager» saņēma balvu par labāko mūziku miniseriālā vai televīzijas filmā.

Amerikāņu televīzijas personība Rupols saņēma pirmo «Emmy» balvu savā karjerā kā labākais realitātes šova vadītājs par pārraidi «RuPaul's Drag Race».

Tikmēr «Family Guy» veidotājs Sets Makfārleins saņēma «Emmy» statueti par izcilu balss lomu animācijas seriālā.

Šausmu seriāls «American Horror Story» saņēma balvu par labāko grimu miniseriālā vai televīzijas filmā, bet par labāko dokumentālo filmu tika atzīta «What Happened, Miss Simone?» par dziedātāju Ninu Simoni.

20. septembrī notiks galvenā «Emmy» ceremonija, kurā apbalvos aizvadītā gada labākos seriālus un televīzijas raidījumus, kā arī aktierus.

Uz augšu
Back