Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Arturs Skutelis un Tvērumi izdod albumu «Audums»

TVNET
Arturs Skutelis un Tvērumi izdod albumu «Audums»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 10. augustā, grupa Tvērumi publicējusi savu debijas albumu «Audums». Tas ir konceptuāls mūzikas ieraksts par kāda autora nāvi, kuras izmeklēšanā tiek atrasti dažādi audioieraksti – trīs skaņdarbu kopas jeb cikli, kas savīti vienotā vēstījumā.

Albums ir pieejams grupas Bandcamp un Soundcloud lapās.

Tvērumi ir dzīvas mūzikas grupa, kurā spēlē Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons), Alise Golovacka (klavieres, flauta) un Arturs Skutelis (balss, teksti).

«Audums» ir tapis sadarbībā ar mūzikas producentiem monkeymusician, Kārli «181h» Kolmani, Ansi Kolmani, Rihardu Štrausu un Niklāvu «NiklāvZ» Sekaču. Albums ierakstīts 2016. gada pirmajā pusē studijā Dynamic Records ar skaņu inženieri Vadiku Znamenski (Vadik Znamensky) pie pults, skaņas apstrādi studijā Dirty Deal Audio veikuši Ansis Kolmanis un Arturs Skutelis. Albuma noformējumu veidojis Emīls Kālis.

«Strādājot pie «Auduma», es vēlējos, lai vokāls nav statisks, lai rečitējuma plūsma jeb flovs ir nemitīgā attīstībā. Bet tas netika darīts pašmērķīgi, tas bija līdzeklis – man šķita svarīgi, lai caur vokāla skanējuma niansēm būtu izstāstīts papildu vēstījums, kas ir neatrauts no verbālā teksta. Es gribēju, lai vokāls skan kā mūzikas instruments,» stāsta Skutelis.

Albums no nākamās nedēļas būs pieejams visos lielākajos interneta mūzikas veikalos un straumēšanas servisos (Spotify, Deezer, iTunes, Google play u. c.). Augusta otrajā pusē «Audums» tiks izdots arī CD formātā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu