Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Guano Apes, NOFX, Enter Shikari un citi uzstāsies «Kubana» festivālā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šogad starptautiskais mūzikas festivāls «Kubana» notiks no 11. līdz 14. augustam Lucavsalā.

Festivāla «Kubana» vēsture aizsākusies 2009. gadā Krievijā, šogad festivāls svinēs savu astoto gadadienu. Pirmais festivāls pirms astoņiem gadiem norisinājās nelielā ciemā Melnās jūras krastā, dažu gadu laikā tas ir izaudzis par vērā ņemamu mūzikas notikumu, ik gadu pulcējot simtiem tūkstošu viesu no Krievijas un Eiropas valstīm. Uz festivāla «Kubana» skatuves ir kāpuši tādi pasaulslaveni kolektīvi kā System of a Down, The Offspring, Madness, Gogol Bordello, The Prodigy, KOЯN, Guano Apes, SUM 41, Krievijas grupas Mumiy Troll, Bravo, Ļeņingrad, Dolphin, Kasta, kā arī Ļapis Trubeckoj no Baltkrievijas, Bumboks no Ukrainas un arī pašmāju Prāta Vētra.

Pagājušogad festivāls «Kubana» ieguva sev jaunas viesmīlīgas mājas Latvijas galvaspilsētā. Jaunajā mājvietā organizatoriem izdevās rast to unikālo atmosfēru, kuras dēļ apmeklētāji tik ļoti ir iemīlējuši šo festivālu un seko tam līdzi, neatkarīgi no norises vietas.

Festivāls «Kubana» par savu mājvietu sauc Lucavsalu, kur veiksmīgi teju pašā galvaspilsētas sirdī, bet gana nomaļā vietā ir iespēja nodrošināt visu festivālam nepieciešamo infrastruktūru – skatuvi, telšu pilsētiņu, ēdināšanas zonu un pat atrakciju parku.

11.augustā Kubanu atvērs grupas, kuras uzskatāmas par festivāla leģendām – NOFX, The Subways un Enter Shikari. Biļetes cena atklāšanas dienā ir vien 14,99 eur.

Zināmi arī daži no izpildītājiem, kuri kāps uz skatuves 12., 13. un 14. augustā. Harismātiskā grupa Garbage, vācu roka grandi Guano Apes, eksplozīvie meksikāņi Molotov, Marku Ramones Blitzkrieg ar diženo panku Ramones mantojumu, kā arī The 69 Eyes, Nashville Pussy, Eskimo Callboy, Brutto&Lyapis un Vopli Vidoplyasova.

Nakts TURBO ainas: MAXIM DJ SET (THE PRODIGY), CHASE & STATUS DJ SET & RAGE un cits DJ SET!

«Kubanai» ir kāda sena tradīcija, kura atšķir to no citiem festivāliem, - vienmēr negaidīti aicināt īpašā viesa kārtā kādu no agras bērnības pazīstamu izpildītāju. Un šogad tas ir ir Vahtangs Kikabidze. Gruzijas Tautas mākslinieks, Ukrainas Nopelniem bagātais mākslinieks, PSRS Valsts prēmijas laureāts, Gruzijas Valsts prēmijas laureāts – visi šie tituli un apbalvojumi nevar salīdzināties ar tautas mīlestību, kas pavada viņu visā karjeras laikā.

Sekojiet jaunumiem un drīz vien uzzināsiet, kas vēl papildinās festivāla Kubana 2016 programmu, jo tas ir tikai sākums!

Festivālā KUBANA 2016 tiks izvietotas vairākas skatuves, telšu pilsētiņa, ēdināšanas zona, autogrāfu telts, izklaides vietas un pludmale. Jūs varat izvēlēties abonementu ar visvairāk atbilstošo iespēju klāstu:

HOLA OPENING – 14,99 eur

Festivāla ieejas biļete. Darbojas no plkst.18.00 11.augustā līdz plkst.6.00 12.augustā.

HOLA - 29,99 eur

Festivāla ieejas biļete. Darbojas no plkst. 12.00 līdz nākamā rīta plkst.6.00., izņemot 11.augustu.

AMIGO — 59,99 eur

Neierobežots festivāla apmeklējumu skaits, darbojas visā festivāla norises laikā, no 2016.g. 11. līdz 14. augustam

LIBRE — 119,99 eur

VIP-zona, autostāvvieta blakus ieejai festivāla teritorijā, atsevišķā ieeja, tribīne ar restorānu un ar skatu uz skatuvi, atsevišķā pludmale, opcijas FAN-ZONE iespējas (ieeja fanu zonā un autogrāfu telts apmeklējumi). Darbojas visā festivāla norises laikā, no 2016.g.11. līdz 14.augustam.

COMANDANTE – 549,99 eur

VIP-zona, autostāvvieta blakus ieejai festivāla teritorijā, atsevišķā ieeja, tribīne ar restorānu un ar skatu uz skatuvi, atsevišķā pludmale, opcijas FAN-ZONE iespējas, iespēja apmeklēt aizskatuvi (izņemot grimētavas), individuālais transfērs no/uz Rīgas lidostu vai staciju, izmitināšana viesnīcā divvietīgajā numuriņā (4 naktis) festivāla tuvumā, ēdināšana trīsreiz dienā, servisa dienesta pakalpojumi. Pēc šā abonementa iegādes nepieciešams sazināties ar atbalsta dienestu, uzrakstot uz e-pastu info@kubana.com ar atzīmi Comandante. Vēstulē ir jānorāda vārds, uzvārds un kontakttālrunis. Abonements darbojas visā festivāla norises laikā.

CAMP — 14,99 eur

Ieeja telšu pilsētiņas teritorijā (ir jāiegādājas katram viesim atsevišķi). Darbojās tikai kopā ar jebkuru festivāla biļeti (tiek nodrošināta tikai telts vieta).

FAN ZONE — 24,99 eur

Ieeja fanu zonā skatuves priekšā, autogrāfu telts apmeklējumi. Darbojās tikai kopā ar jebkuru festivāla biļeti.

RIGA SPECIAL — 14,99 eur

Dod tiesības apmeklēt tikai vienas festivāla dienas galvenā izpildītāja (hedlainera) uzstāšanos.

Ar šādu biļeti ieeja festivāla teritorijā ir atļauta tikai laikā no plkst.22.00 līdz 24.00

Piemēram, nopērkot šādu biļeti, jūs varat apmeklēt:

12.augustā - grupas Guano Apes koncertu laikposmā no plkst.23.15. līdz plkst. 01.00

13.augustā - grupas The 69 Eyes koncertu laikposmā no plkst. 23.40 līdz plkst. 01.00

14.augustā - grupas Garbage koncertu laikposmā no plkst. 23.30 līdz plkst. 01.00

Viena biļete derīga tikai viena šāda koncerta apmeklējumam. Vairāku hedlaineru uzstāšanās apmeklējumam ir jāiegādājas attiecīgu biļešu skaitu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu