Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Festivāls «Visi humora hiti» jau šonedēļ Jūrmalā

TVNET
Festivāls «Visi humora hiti» jau šonedēļ Jūrmalā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau šonedēļ, no 29. līdz 31. jūlijam, Jūrmalā norisināsies festivāls «Visi humora hiti», kura ietvaros Dzintaru koncertzālē notiks koncerti: 29. jūlijā «Kvartet I» ar izrādi «Par ko runā vīrieši», 30. jūlijā humoristiskais šovs «Stand-Up» un 31. jūlijā Semjona Sļepakova muzikālais vakars.

29. jūlijā komēdiju teātris no Krievijas «Kvartet I» uz Dzintaru koncertzāles skatuves: aktieri Leonīds Baracs, Aleksandrs Demidovs, Kamils Larins un Rostislavs Haits prezentēs izrādi «Par ko runā vīrieši» («О чем говорят мужчины»), kuru skatoties baudu gūs visi skatītāji, pat ja viņi no galvas zina citātus no kinofilmas ar tādu pašu nosaukumu. Izrāde izceļas ar lieliskiem monologiem, smieklīgiem stāstiem un neformālu saskarsmi ar skatītājiem.

30. jūlijā uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies populārā TNT kanāla humora šova «Stand-Up» septiņnieks – Jūlija Ahmedova, Stass Starovoitovs, Dmitrijs Romanovs, Nurlans Saburovs, Timurs Karginovs, Viktors Komarovs un «Comedy Club» pastāvīgais dalībnieks Ruslans Belijs, kuri iepriecinās festivāla viesus ar smieklīgiem monologiem stand-up stilā.

31. jūlijā festivāla «Visi humora hiti» programmu noslēgs Comedy Club rezidenta, komēdijas aktiera, barda, iepriekš KVN dalībnieka Semjona Sļepakova koncerts. Semjona Sļepakova dziesmas ir satīras, veselīga cinisma pilnas, kā arī vienmēr neiedomājami aktuālas. Tieši tādēļ gandrīz visas tās ir «sadalītas» pa citātiem. Lielisks humors par dienas nedienām un Semjona Sļepakova harisma piepildīs muzikālo vakaru Dzintaru koncertzālē ar jautrām dziesmām un smiekliem.

Biļetes www.bilesuserviss.lv.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu